Turniej na maksy

Środa, 17 lipca 2019

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
192Danuta Kazmucha
Cezary Serek
17.0
15.0
WM
WP
WP/24465.0917
2104Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24463.5217
3114Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24461.8116
4110Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
5.0
11.0
WPWP/24461.7415
516Jacek Kowalewski
Włodzimierz Andrejew
2.5
11.0
MA
LD
MA/4161.0515
643Przemysław Gałek
Marcin Krawczyk
7.0
12.0
MPMP/4061.0114
763Przemysław Zawada
Stanisław Pająk
19.0
15.0
MA
SW
PK/11860.5014
828Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
21.0
5.0
SL
MP
MP/4060.3013
966Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11859.9813
1050Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4059.7112
1113Renata Koszowska
Zbigniew Koszowski
4.0
5.0
SLMA/4159.5512
122Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
4.0
21.0
PM
MA
DS/9459.5111
135Margaretta Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GERMA/4158.6510
14117Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
1.5
1.5
WPWP/24457.9910
1521Janusz Natorski
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4057.979
1614Grzegorz Bąk
Piotr Wróblewski
4.0
2.5
LD
MA
MA/4157.549
1733Maciej Kędzierski
Roman Madej
4.0
3.0
MPMP/4056.568
1878Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
11.0
4.0
PKPK/11856.468
1975Jacek Znamirowski
Roman Opaliński
15.0
18.0
PKPK/11856.427
2051Marcin Wilczyński
Dariusz Motyl
5.0
1.5
MPMP/4056.386
2196Zenon Wierzbicki
Przemysław Jaworski
5.0
2.0
WPWP/24455.786
2210Paweł Kotarba
Joanna Kotarba
4.0
4.0
MPMA/4155.665
23109Jerzy Nowak
Marcin Woźniak
13.0
9.0
WPWP/24455.645
2447Mirosław Mamoń
Artur Bobołowicz
4.0
5.0
MPMP/4055.154
2544Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4054.584
2631Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4054.534
2784Dariusz Kulpiński
Tadeusz Szemraj
9.0
5.0
PKPK/11854.314
2838Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4054.214
2977Tomasz Bajorek
Adam Żarnowski
9.0
12.0
PKPK/11853.943
30105Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WPWP/24453.743
3198Piotr Biderman
Zygfryd Banecki
4.0
4.0
WPWP/24453.693
324Rafał Kornacki
Krzysztof Ziewacz
0.5
5.0
MA
MP
MA/4153.633
3346Marek Orłowicz
Mirosław Sady
3.0
12.0
MPMP/4053.383
34102Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
4.0
WPWP/24453.023
3576Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PKPK/11852.843
3630Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/4052.833
3741Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MPMP/4052.813
3854Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4052.783
39101Piotr Tyranowski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WPWP/24452.693
4052Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4052.602
4182Leszek Garbacik
Stanisław Zych
5.0
5.0
PKPK/11852.162
4234Aleksandra Talaczek
Mateusz Sobczak
2.0
11.0
MP
DS
MP/4051.812
4332Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
13.0
12.0
MPMP/4051.772
4464Eugeniusz Strzyż
Tomasz Twaróg
5.0
4.0
PK
MP
PK/11851.722
4555Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MPMP/4051.562
4639Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4051.322
4794Jan Borychowski
Stanisław Drzymała
13.0
5.0
WPWP/24451.282
4889Edward Niewierowski
Karol Mońko
11.0
5.0
WPWP/24451.252
4936Adam Lenda
Marek Górecki
4.0
7.0
MPMP/4051.242
5081Bogusław Surowiec
Lesław Chmiel
5.0
5.0
PKPK/11851.231
5174Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
3.0
2.5
PKPK/11851.131
5220Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4050.981
5393Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24450.961
5483Stanisław Bąk
Tadeusz Przybyło
5.0
9.0
PKPK/11850.811
5569Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PKPK/11850.721
56119Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24450.711
5759Jarosław Duda
Grzegorz Superson
4.0
13.0
MPMP/4050.421
5867Jerzy Włoch
Tomasz Czapkiewicz
3.0
1.5
PKPK/11850.161
5990Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.5
WPWP/24450.101
6085Ilona Bobko
Aleksander Bobko
5.0
5.0
PKPK/11850.03
6112Leszek Piwowarski
Robert Michalski
0.0
3.0
MAMA/4149.95
6273Wojciech Paszko
Robert Przybyło
7.0
7.0
PKPK/11849.73
6345Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
4.0
MPMP/4049.68
6480Jerzy Góralczyk
Janusz Szeremeta
5.0
4.0
PKPK/11849.54
6565Hanna Łazarska
Andrzej Ankiersztejn
4.0
4.0
PKPK/11849.38
6658Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MPMP/4049.31
67113Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24449.31
6822Barbara Batkiewicz
Michał Tuszyński
9.0
4.0
MPMP/4049.19
6997Barbara Podgórska
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPWP/24448.85
7024Roman Bonarek
Eugeniusz Somogyi
0.0
1.5
MPMP/4048.39
7187Waldemar Kaszuba
Józef Wrona
3.0
5.0
PKPK/11848.36
7223Piotr Radzikowski
Kazimierz Gałka
9.0
7.0
MPMP/4048.31
7318Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4048.15
7472Jerzy Puchała
Dominik Puchała
5.0
0.0
PKPK/11848.11
7548Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4048.08
7626Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4048.03
7742Józef Gładysz
Aleksander Wodyński
5.0
4.0
MPMP/4047.99
78111Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WPWP/24447.88
799Izabela Listewnik
Zbigniew Listewnik
0.0
1.5
WMMA/4147.87
80108Paweł Biś
Jarosław Marczewski
2.0
2.5
WPWP/24447.72
8135Piotr Wzorek
Patryk Mrukot
3.0
1.5
MPMP/4047.50
828Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
7.0
2.5
MAMA/4147.28
8340Jacek Kalinowski
Jan Surdej
7.0
1.0
MPMP/4047.14
8457Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MPMP/4046.67
8571Jan Porada
Zdzisław Baryła
5.0
4.0
PKPK/11846.12
8686Stanisław Drobot
Marian Górecki
9.0
5.0
PKPK/11845.84
87118Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/24445.75
8827Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4045.69
8979Leszek Jarosz
Jadwiga Żulińska
4.0
2.0
PKPK/11845.62
9095Jacek Wędrychowicz
Jadwiga Nowak
12.0
11.0
WPWP/24445.55
913Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
0.0
0.0
KPMA/4145.22
9249Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4045.18
9370Dominik Magryś
Tadeusz Dańczak
0.0
1.0
PKPK/11845.11
9453Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4044.97
95112Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/24444.69
96106Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
2.0
1.5
WPWP/24444.66
9719Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MPMP/4044.64
9825Piotr Stefanów
Ewa Kwiecień
2.0
3.0
MPMP/4044.13
99103Tadeusz Dziadykiewicz
Aleksander Buchholz
2.0
2.0
WPWP/24443.83
10011Anna Ptaszyńka
Michał Germak
0.0
0.0
MAMA/4143.54
101107Jerzy Bajka
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPWP/24443.46
10217Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4042.99
103100Janusz Borowski
Małgorzata Grzybek
3.0
0.5
WPWP/24442.70
104115Adam Zalwowski
Józef Bugajewski
1.5
1.5
WPWP/24442.42
10560Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
4.0
MPMP/4041.67
10615Jakub Gawron
Dominik Zawada
0.5
1.0
MPMA/4141.52
10761Jan Worek
Henryk Piasecki
1.5
3.0
PKPK/11840.81
10829Zbigniew Galias
Piotr Schabik
0.0
0.0
MPMP/4040.74
10991Roman Wojciechowski
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/24440.58
1101Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9440.49
11168Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
4.0
3.0
PKPK/11839.96
1126Andrzej Gintrowicz
Janina Orłowska
1.0
1.5
SW
MA
MA/4139.71
11337Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MPMP/4039.38
11462Zbigniew Niziołek
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/11838.93
1157Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
1.0
1.0
KPMA/4138.82
11699Małgorzata Węglewska
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/24438.46
11756Janusz Sokołowski
Andrzej Żugaj
1.5
1.5
MPMP/4038.29
118116Maria Niklaus
Grzegorz Świąder
1.0
0.0
WPWP/24436.35

Statystyka ośrodków...