Turniej na maksy
Środa, 17 lipca 2019
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
6
43
Przemysław Gałek
Marcin Krawczyk
7.0
12.0
MP
MP/40
61.01
14
8
28
Wit Klapper
Zbigniew Przeginiak
21.0
5.0
SL
MP
MP/40
60.30
13
10
50
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
59.71
12
15
21
Janusz Natorski
Tytus Bisping
5.0
7.0
MP
MP/40
57.97
9
17
33
Maciej Kędzierski
Roman Madej
4.0
3.0
MP
MP/40
56.56
8
20
51
Marcin Wilczyński
Dariusz Motyl
5.0
1.5
MP
MP/40
56.38
6
24
47
Mirosław Mamoń
Artur Bobołowicz
4.0
5.0
MP
MP/40
55.15
4
25
44
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
54.58
4
26
31
Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MP
MP/40
54.53
4
28
38
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MP
MP/40
54.21
4
33
46
Marek Orłowicz
Mirosław Sady
3.0
12.0
MP
MP/40
53.38
3
36
30
Halina Samborek
Wacław Mizera
2.5
4.0
MP
SL
MP/40
52.83
3
37
41
Adam Grobler
Jacek Stasica
5.0
13.0
MP
MP/40
52.81
3
38
54
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
52.78
3
40
52
Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MP
MP/40
52.60
2
42
34
Aleksandra Talaczek
Mateusz Sobczak
2.0
11.0
MP
DS
MP/40
51.81
2
43
32
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
13.0
12.0
MP
MP/40
51.77
2
45
55
Łukasz Lebioda
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
MP
MP/40
51.56
2
46
39
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MP
MP/40
51.32
2
49
36
Adam Lenda
Marek Górecki
4.0
7.0
MP
MP/40
51.24
2
52
20
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
50.98
1
57
59
Jarosław Duda
Grzegorz Superson
4.0
13.0
MP
MP/40
50.42
1
63
45
Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
4.0
MP
MP/40
49.68
66
58
Stanisław Urbanowski
Marek Heichel
7.0
4.0
MP
MP/40
49.31
68
22
Barbara Batkiewicz
Michał Tuszyński
9.0
4.0
MP
MP/40
49.19
70
24
Roman Bonarek
Eugeniusz Somogyi
0.0
1.5
MP
MP/40
48.39
72
23
Piotr Radzikowski
Kazimierz Gałka
9.0
7.0
MP
MP/40
48.31
73
18
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
48.15
75
48
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
MP/40
48.08
76
26
Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
48.03
77
42
Józef Gładysz
Aleksander Wodyński
5.0
4.0
MP
MP/40
47.99
81
35
Piotr Wzorek
Patryk Mrukot
3.0
1.5
MP
MP/40
47.50
83
40
Jacek Kalinowski
Jan Surdej
7.0
1.0
MP
MP/40
47.14
84
57
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
2.0
2.5
MP
MP/40
46.67
88
27
Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MP
MP/40
45.69
92
49
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
45.18
94
53
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
44.97
97
19
Ryszard Cieślik
Andrzej Borek
3.0
5.0
MP
MP/40
44.64
98
25
Piotr Stefanów
Ewa Kwiecień
2.0
3.0
MP
MP/40
44.13
102
17
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
42.99
105
60
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
4.0
MP
MP/40
41.67
108
29
Zbigniew Galias
Piotr Schabik
0.0
0.0
MP
MP/40
40.74
113
37
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
4.0
MP
MP/40
39.38
117
56
Janusz Sokołowski
Andrzej Żugaj
1.5
1.5
MP
MP/40
38.29
Statystyka ośrodków...