Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 kwietnia 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
126Kazimierz Puczyński
Janusz Pietrzak
13.0
5.0
MAMA/5872.0811
211Andrzej Wojnowski
Witold Świdziński
3.0
3.0
KPMA/4171.3911
341Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
13.0
11.0
PKMP/13769.9010
439Wacław Sypień
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/13764.949
58Joanna Zarzycka
Sławomir Zimniak
1.5
5.0
DSDS/7249.079
63Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7248.528
762Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPWP/24744.017
815Andrzej Łodziński
Kazimierz Namysł
1.0
3.0
MA
KP
MA/4140.407
947Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OPOP/27339.416
1038Ryszard Skotarski
Andrzej Hycnar
12.0
13.0
MA
PK
MP/13739.336
1152Robert Ciesielski
Roman Sadowski
2.5
2.5
WPWP/24738.095
1219Irena Pruszko
Jacek Kowalewski
1.5
2.5
MAMA/4137.534
136Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7236.974
1468Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.5
1.0
WPWP/24736.313
1532Sławomir Reising
Dariusz Sosin
4.0
5.0
MPMP/13734.383
1644Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/27332.673
177Janusz Kozioł
Marek Drecki
2.0
7.0
DSDS/7231.672
1849Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24730.032
1937Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/13726.912
2056Paweł Fiebig
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/24726.542
2163Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24725.652
2228Alicja Rybak
Waldemar Kostrzewa
2.5
4.0
MAMA/5822.852
2358Aleksandra Graczyńska
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/24722.532
2466Ryszard Nowicki
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WPWP/24718.462
2535Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MPMP/13716.112
2614Maria Karolewska
Marek Gutkowski
0.0
0.0
PK
MA
MA/4111.531
2724Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5810.351
2810Wojciech Krzyszczak
Zbigniew Listewnik
0.0
1.0
WMMA/419.791
2927Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/589.101
3022Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/587.511
3150Henryk Duszyński
Lidia Gapińska
4.0
2.0
WPWP/2476.181
3243Andrzej Duda
Tomasz Tapper
4.0
2.5
OPOP/2733.901
3348Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
3.0
OPOP/2733.641
3459Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/2470.401
3534Andrzej Gałęza
Artur Łysakowski
5.0
3.0
MPMP/137-1.05
3655Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/247-4.88
374Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-5.42
3829Roman Żurowski
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
 
MP
MP/137-9.74
3917Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
1.0
1.0
SLMA/41-10.55
4054Małgorzata Węglewska
Wojciech Frąckowiak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/247-11.20
4153Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/247-11.85
4220Alina Zielonacka
Krzysztof Farecki
0.0
1.5
WP
KP
MA/41-14.48
4318Teresa Roszkowska-Śliź
Ryszard Pietrzak
0.5
1.5
MAMA/41-15.12
4413Sylwia Szczepańska
Jerzy Rudziński
1.0
1.0
KPMA/41-15.92
4564Piotr Janik
Zygfryd Banecki
0.0
4.0
WPWP/247-16.92
4665Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-17.41
4761Nina Halicka
Hanna Derdowska-Zimpel
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-17.93
4840Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/137-18.14
4957Andrzej Gruszecki
Wiesław Rakowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-19.41
5042Piotr Markiewicz
Stanisław Prokuszki
5.0
4.0
MPMP/137-24.60
5116Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.0
2.0
MAMA/41-24.65
5212Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
2.0
2.0
MAMA/41-25.52
5323Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/58-25.83
5425Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.0
1.0
MAMA/58-25.89
5533Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/137-26.23
5645Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
1.0
2.5
OPOP/273-30.33
5767Zenon Torzyński
Piotr Biderman
1.0
4.0
WPWP/247-34.59
5836Bronisław Micek
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/137-35.68
592Jerzy Cychowski
Jan Kulczycki
5.0
2.0
DSDS/72-44.03
6060Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-45.99
6146Piotr Bielecki
Krzysztof Wołynkiewicz
5.0
5.0
OPOP/273-49.30
621Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-56.60
639Mariola Miklaszewska
Alicja Pers
0.5
0.5
MAMA/41-57.20
645Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/72-60.18
6530Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/137-61.41
6651Witold Szczepaniak
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/247-65.60
6721Jerzy Jodełka
Andrzej Dachowski
5.0
2.5
MAMA/58-70.18
6831Zdzisław Czajkowski
Jerzy Stępień
0.0
4.0
 
MP
MP/137-74.73

Statystyka ośrodków...