Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
171Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/30878.0613
260Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WPWP/24771.2913
316Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/724.8067.7312
436Mariola Miklaszewska
Jacek Kowalewski
0.5
2.5
MAMA/4156.0611
572Mirosław Sankiewicz
Maciej Silski
5.0
0.0
ZP
ZP/30853.1211
641Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
9.0
4.0
MAMA/5849.0310
756Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/31748.919
855Waldemar Guła
Wacław Sypień
5.0
5.0
MPMP/31741.299
97Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6741.028
1020Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/724.8039.557
1130Eryk Gozdowski
Mariusz Jażdżewski
6.0
0.0
GBR
PM
MA/4138.847
128Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6738.266
132Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6737.796
1439Bogdan Kakietek
Janusz Pietrzak
5.0
5.0
MAMA/5837.125
1528Janina Orłowska
Jan Chodorowski
1.5
18.0
MAMA/4136.984
1670Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24733.904
1764Henryk Duszyński
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPWP/24731.003
1826Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
2.0
2.0
MAMA/4130.863
1948Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
MPMP/31726.493
2018Jerzy Cychowski
Jan Kulczycki
5.0
2.0
DSDS/724.8022.953
2159Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24721.893
2238Jerzy Jodełka
Daniel Wacławek
5.0
2.0
MAMA/5821.653
234Jerzy Gładysz
Dariusz Artmański
12.0
4.0
DSDS/6720.912
246Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
3.0
1.0
DSDS/6719.632
251Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/6718.272
2680Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZPZP/30817.882
2735Aldona Zielonacka
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
WP
MP
MA/4116.582
2863Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24716.402
2953Leszek Gabriel
Zbigniew Świderek
7.0
4.0
MPMP/31715.702
3044Włodzimierz Rutkowski
Grzegorz Rybak
4.0
2.0
MAMA/5814.202
3143Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
2.0
MAMA/5811.542
3267Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/2476.871
3361Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
1.0
1.5
WPWP/2476.831
3447Jerzy Wielgus
Ziemowit Sacha
4.0
1.0
MPMP/3175.301
3578Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3085.131
3679Władysław Korbutowicz
Bolesław Tomaszewski
5.0
0.0
ZP
ZP/3082.701
379Krzysztof Lewandowski
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DSDS/671.921
3812Aleksander Czajka
Marek Bałdysz
7.0
13.0
DSDS/671.471
3921Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/724.80-1.771
4014Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/67-1.871
4152Robert Mostek
Kazimierz Banek
4.0
7.0
MPMP/317-2.02
4250Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
13.0
4.0
PK
MP
MP/317-2.22
4377Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/308-3.39
4415Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/724.80-3.55
4532Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
1.0
1.0
WMMA/41-3.66
4629Ewa Orłowska
Irena Chodorowska
1.5
18.0
MAMA/41-4.02
4734Alicja Pers
Krzysztof Farecki
0.0
1.5
MA
KP
MA/41-5.54
483Arkadiusz Poziemski
Samuel Bałdysz
3.0
5.0
DSDS/67-7.95
4945Piotr Markiewicz
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/317-8.27
5069Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/247-9.76
5124Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.0
2.0
MAMA/41-11.08
5251Zbigniew Szkołut
Roman Żurowski
5.0
0.0
MP
MP/317-11.85
5358Andrzej Gruszecki
Piotr Czarnecki
0.0
2.0
NZ
WP
WP/247-12.92
5457Alicja Stefanowska
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/247-14.06
5517Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/724.80-15.99
5631Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
2.0
2.5
WMMA/41-19.18
5733Iwona Kręcioch
Jarosław Kręcioch
0.5
0.5
SLMA/41-19.61
5811Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DSDS/67-23.42
5913Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/67-23.47
6076Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-24.78
6149Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/317-24.93
6265Tadeusz Lejwoda
Wojciech Witkowski
3.0
2.5
WPWP/247-26.04
6323Ewa Kolbel
Czesława Kroczak
0.0
0.0
SL
MA/41-29.63
6475Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/308-30.42
6527Grażyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
0.0
PMMA/41-34.59
6666Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-36.13
6742Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/58-37.73
6873Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
1.0
1.0
ZPZP/308-37.88
6954Andrzej Pietrucha
Artur Łysakowski
7.0
3.0
MPMP/317-40.28
7062Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/247-42.90
715Wojciech Skonieczny
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/67-44.67
7237Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/58-46.21
7368Zdzisław Tomyślak
Roman Wojciechowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247-46.37
7440Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.0
1.0
MAMA/58-49.61
7546Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
3.0
MPMP/317-50.52
7625Joanna Cichocka
Marcin Marzec
0.0
0.0
MAMA/41-52.01
7774Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/308-60.43
7819Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DSDS/724.80-75.34
7910Barbara Radomska
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-77.89

Statystyka ośrodków...