Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 lutego 2019

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: R. Rolka - A. Suchodolski, 10.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
15: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS 16NS 3 CS ST+1 1302.97
15: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS 17NS 4 SW D6-2 1005.16
15: W. Skonieczny - W. Majewski, 9.0, DS 18NS 6 SW CA= 980-7.74
26: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 19NS 4 HN C3+1 4500.61
26: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 20NS 4 SE D5= 620-2.32
26: A. Jankowska - J. Chłądowicz, 4.0, DS 21NS 4 HxN C2= 7907.76
37: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 22NS 2 NTE D5-1 1004.74
37: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 23NS 3 HS S4-2 200-2.47
37: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 24NS 5 DN SK+1 420-2.05
48: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 25NS 2 NTN S5= 120-1.00
48: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 26NS 4 HS SQ= 6200.53
48: D. Michniewski - W. Szałapak, 5.5, DS 27NS 3 SE CK-1 502.29
59: K. Lewandowski - B. Sokół, 9.0, DS 1NS 6 DE S2-2 1005.63
59: K. Lewandowski - B. Sokół, 9.0, DS 2NS 6 SW DA+1 1010-10.29
59: K. Lewandowski - B. Sokół, 9.0, DS 3NS 3 NTE HA+2 660-1.47
61: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 4NS 4 SN DK= 6206.95
61: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 5NS 5 CxN ST-2 500-10.45
61: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 6NS 2 CS SK-1 50-3.08
72: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 7NS 3 NTE SJ-1 1004.68
72: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 8NS 2 HE CQ-2 1000.11
72: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 9NS 4 SE HA= 620-7.24
83: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 10NS 6 NTE HQ= 1440-6.24
83: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 11NS 4 HS CK-1 50-6.61
83: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 12NS 2 HN DK+1 1400.86
94: J. Gładysz - D. Artmański, 16.0, DS 13NS 3 CW CT= 110-1.74
94: J. Gładysz - D. Artmański, 16.0, DS 14NS 4 SS DK-3 150-5.29
94: J. Gładysz - D. Artmański, 16.0, DS 15NS 4 SE HA+2 4802.26
 +/-
 WYNIK-23.42
 MIEJSCE58