Turniej na maksy

Piątek, 2 listopada 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
131Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LBLB/12765.299
23Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/6762.378
329Jerzy Podgruszewski
Henryk Bogucki
1.5
4.0
WP
LB
LB/12759.998
422Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
5.0
KP
DS
DS/7259.977
519Artur Winkler
Andrzej Kaźmierczak
9.0
12.0
DSDS/7258.376
635Marian Kalinowski
Roman Kalinowski
3.0
1.5
MAMA/30657.375
726Barbara Górka
Leszek Czachowski
0.0
0.0
NZLB/12756.794
837Hieronim Nowacki
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/25455.683
936Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MAMA/30655.313
1039Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/25455.192
1142Jolanta Materniak
Roman Sadowski
2.0
2.5
WPWP/25454.132
124Leszek Haber
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DSDS/6753.712
1314Dariusz Artmański
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/6753.682
1441Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
3.0
3.0
WPWP/25453.612
1520Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/7253.191
169Szymon Niewiadomski
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6753.011
172Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6751.421
187Bogdan Sokół
Stanisław Zapaśnik
4.0
3.0
DSDS/6751.081
1944Ryszard Białkiewicz
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/25450.771
206Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DSDS/6750.511
2116Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/7249.901
221Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/6749.88
2315Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/7249.77
2433Zdzisław Marcinkowski
Szymon Dutkiewicz
1.5
5.0
MAMA/30648.83
2527Tadeusz Zwoliński
Stanisław Kotas
2.0
5.0
LBLB/12748.78
2630Czesław Plachimowicz
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
LB
WP
LB/12747.83
2712Marek Kubicki
Mirosław Kawecki
0.0
0.5
DSDS/6747.70
2810Dariusz Budnik
Aleksander Czajka
2.5
7.0
DSDS/6747.69
2923Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7246.60
305Marcin Motykiewicz
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/6746.10
318Anna Jankowska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6745.51
3228Edmund Serówka
Zbigniew Wochowski
0.5
2.0
LBLB/12745.16
3321Piotr Rapacki
Jan Kulczycki
1.5
2.0
DSDS/7244.59
3411Marian Krzypkowski
Zdzisław Kuc
1.5
1.0
DSDS/6744.44
3518Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/7244.41
3632Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12743.35
3717Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/7243.21
3813Sławomir Zagórski
Marcin Paplaczyk
3.0
2.0
DSDS/6742.90
3934Bejger Zdzisław
Ireneusz Kos
0.0
3.0

MA
MA/30641.16
4038Przemysław Kaczmarek
Jędrzej Górski
3.0
1.0
WPWP/25440.36
4140Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/25440.25
4225Andrzej Łysakowski
Edward Śniadecki
0.0
2.0

LB
LB/12732.81

Statystyka ośrodków...