Turniej na maksy

Piątek, 2 listopada 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: A. Jankowska - A. Suchodolski, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: S. Zagórski - M. Paplaczyk, 5.0, DS 4NS 3 SN C3-5 50031.58
113: S. Zagórski - M. Paplaczyk, 5.0, DS 5NS 2 HS C4+3 20071.05
113: S. Zagórski - M. Paplaczyk, 5.0, DS 6NS 3 NTW C4= 60089.47
24: L. Haber - R. Rolka, 10.0, DS 16NS 2 HW CK= 1105.68
24: L. Haber - R. Rolka, 10.0, DS 17NS 5 CN H3-3 15031.58
24: L. Haber - R. Rolka, 10.0, DS 18NS 4 SE D3= 42038.92
36: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 13NS 3 SS CQ-2 20026.32
36: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 14NS 3 NTW C3+1 430100.00
36: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 15NS 3 NTW HT+1 430100.00
411: M. Krzypkowski - Z. Kuc, 2.5, DS 25EW 2 HW DK+1 14094.74
411: M. Krzypkowski - Z. Kuc, 2.5, DS 26EW 3 NTN D7+1 63031.58
411: M. Krzypkowski - Z. Kuc, 2.5, DS 27EW 3 NTW H5-1 5047.37
51: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 19EW 3 NTW HT= 60034.21
51: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 20EW 3 NTS SA-1 10076.32
51: L. Warężak - Z. Sobczyk, 23.0, DS 21EW 5 HxE SA-1 10073.68
63: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 1EW 3 NTE CQ-2 1005.26
63: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 2EW 3 SE S8+2 20023.68
63: J. Biniewski - Z. Sosna, 8.0, DS 3EW 2 SE SQ+1 14052.63
710: D. Budnik - A. Czajka, 9.5, DS 10EW 6 HE SA-1 10015.79
710: D. Budnik - A. Czajka, 9.5, DS 11EW 4 HS H6+1 45055.26
710: D. Budnik - A. Czajka, 9.5, DS 12EW 4 SxE H2-2 30039.47
814: D. Artmański - D. Marczak, 9.0, DS 22EW 2 SE D2-1 10089.47
814: D. Artmański - D. Marczak, 9.0, DS 23EW 3 CE S2-1 10021.05
814: D. Artmański - D. Marczak, 9.0, DS 24EW 2 NTW D4-4 2005.26
912: M. Kubicki - M. Kawecki, 0.5, DS 7NS 2 NTN S4= 12057.89
912: M. Kubicki - M. Kawecki, 0.5, DS 8NS 3 SxS C2-4 8005.26
912: M. Kubicki - M. Kawecki, 0.5, DS 9NS 5 DxN SA-4 8005.26
 +/-
 WYNIK45.51
 MIEJSCE31