Turniej na maksy

Środa, 10 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
124Waldemar Kałużyński
Andrzej Kondeja
9.0
13.0
MAMA/5564.4320
258Grzegorz Superson
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4064.4020
3138Andrzej Potyński
Karol Sawicki
18.0
0.5
MAZP/4164.0619
482Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
7.0
15.0
PKPK/11863.6118
5105Witold Szczepaniak
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WPWP/24761.5218
691Roman Opaliński
Marek Pietraszek
18.0
18.0
PKPK/11861.5117
7148Radzisław Oczkowicz
Marek Bukowski
4.0
5.0
WPZP/4161.2717
839Aleksander Jezioro
Wit Klapper
21.0
21.0
MP
SL
MP/4059.9716
9125Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24759.5116
1010Jacek Jeleński
Jacek Musiał
0.0
3.0

MA
MA/28259.1415
11137Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KPZP/4158.9415
12134Rafał Junik
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25258.9414
1340Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4058.8514
1462Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4058.8013
15135Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25258.7313
16131Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/25258.4212
17104Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.5
WPWP/24758.2512
1815Artur Rutkowski
Jacek Korpetta
19.0
17.0
MAMA/5558.2211
19118Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WPWP/24757.6610
20108Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24757.5110
2112Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28257.479
2267Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/4057.279
23121Tomasz Kusztal
Mateusz Górczak
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24756.558
2426Andrzej Miszewski
Andrzej Borewicz
18.0
11.0
MAMA/5556.428
25145Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPZP/4156.357
2699Małgorzata Zielonacka
Jerzy Wilczek
2.5
3.0
WPWP/24755.717
27102Andrzej Kędzierski
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24755.566
2872Bolesław Smorąg
Hieronim Furman
5.0
9.0
PKPK/11855.556
2974Wincenty Chmiel
Janusz Jarząbek
5.0
5.0
PKPK/11855.525
303Janina Orłowska
Ewa Orłowska
1.0
1.0
MAMA/28255.435
3121Maciej Kulikowski
Tomasz Wolfke
2.5
1.5
MAMA/5555.434
3284Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11855.344
3385Józef Wrona
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PKPK/11855.334
3438Janusz Wrześniak
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MPMP/4055.164
3547Wacław Gąssowski
Marek Adamczyk
12.0
7.0
MPMP/4054.894
3673Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PKPK/11854.734
3750Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4054.734
3843Marek Górecki
Adam Lenda
7.0
4.0
MPMP/4054.374
3996Stanisław Bąk
Janusz Bukowy
5.0
4.0
PKPK/11854.294
4049Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4054.274
4187Eugeniusz Strzyż
Tomasz Magryś
5.0
1.5
PKPK/11854.144
42146Piotr Wróblewski
Stanisław Górski
2.0
5.0
MA
OP
ZP/4153.953
43113Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24753.773
44106Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Krzysztof Brudka
7.0
13.0
WPWP/24753.213
45116Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WPWP/24753.203
46130Robert Pogorzelski
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/25253.163
4769Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
3.0
2.5
MPMP/4053.143
4841Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4053.013
4916Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
1.5
7.0
MAMA/5552.873
50129Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
4.0
5.0
WPWP/25252.873
5168Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4052.863
52136Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25252.733
5352Paweł Skałacki
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/4052.162
5457Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4052.032
55101Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24751.972
5695Dariusz Kulpiński
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11851.932
57123Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24751.912
5877Mieczysław Sipowicz
Stanisław Sadło
5.0
5.0
PKPK/11851.442
5944Marek Kiepura
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4051.432
604Wiesław Olszewski
Marek Janota
1.5
2.0
MAMA/28251.322
6125Aleksander Krych
Marian Stupkiewicz
7.0
3.0
MAMA/5551.302
6227Jacek Herman
Kazimierz Latawiec
11.0
11.0
MPMP/4051.112
6346Barbara Batkiewicz
Jerzy Kubski
9.0
3.0
MPMP/4051.092
6456Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4050.591
658Stanisław Petrykowski
Zbigniew Gżałczyński
0.5
1.0
MAMA/28250.421
6634Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
2.5
0.0
MPMP/4050.061
6788Leszek Godek
Robert Kwiatkowski
0.0
3.0

PK
PK/11850.031
68110Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/24749.991
6923Edward Windorpski
Wiesław Maciejczuk
4.0
13.0
MAMA/5549.941
7097Przemysław Iwoński
Leszek Garbacik
2.5
5.0
PKPK/11849.921
7155Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4049.811
72117Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24749.771
7317Józef Rzepka
Jacek Lipiński
5.0
4.0
MAMA/5549.721
7454Waldemar Rybka
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4049.71
752Alina Radlińska
Andrzej Reda
0.0
1.0

MA
MA/28249.61
76115Piotr Janik
Adam Talarczyk
0.0
0.0
NZWP/24749.36
7764Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4049.35
7845Józef Barczyk
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/4049.34
7928Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4049.19
8059Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4049.13
816Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
0.5
0.5
MAMA/28249.07
8281Władysław Chodziński
Jerzy Puchała
7.0
5.0
PKPK/11849.06
8363Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MPMP/4049.02
8442Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4048.94
85143Krzysztof Ziewacz
Zbigniew Kozerski
5.0
0.0
MP
MA
ZP/4148.91
86124Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
1.5
4.0
WPWP/24748.66
87139Krystyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
4.0
KPZP/4148.62
88144Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZP/4148.50
8979Jadwiga Żulińska
Lesław Chmiel
1.5
5.0
PKPK/11848.47
9033Jacek Kalinowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4048.33
9135Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4048.28
9292Przemysław Zawada
Wojciech Paszko
19.0
7.0
MA
PK
PK/11848.27
93127Elżbieta Szałas
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5
WPWP/25248.27
9490Leszek Jarosz
Wacław Gruszczyński
4.0
3.0
PKPK/11848.20
9530Andrzej Borek
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/4048.15
96109Andrzej Zielonacki
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/24747.77
97120Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24747.67
9860Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
MPMP/4047.63
9983Iwona Malinka
Bogusław Malinka
0.0
0.0
PKPK/11847.53
100126Piotr Portala
Stefan Masternak
2.5
5.0
WPWP/24747.51
10171Tomasz Ukraiński
Tomasz Bajorek
12.0
9.0
PKPK/11847.46
10229Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4047.35
103149Alicja Pers
Zdzisław Gumkowski
0.0
1.0
MAZP/4147.05
10466Aleksandra Talaczek
Elżbieta Chodacka
2.0
2.5
MP
SL
MP/4047.01
1055Włodzimierz Fabjański
Mieczysław Hauswirt
0.0
0.0
MA/28246.72
10631Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4046.57
10718Mirosław Zawiślak
Sławomir Rokicki
2.0
2.5
MAMA/5546.49
108119Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WPWP/24746.09
109122Paweł Biś
Krzysztof Buzała
1.5
4.0
WPWP/24746.04
11014Zbigniew Kornet
Janusz Wawrowski
0.5
3.0
MAMA/5545.92
11136Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4045.90
112100Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24745.80
11319Stefan Andrejas
Marek Szyszkiewicz
1.5
0.0
MAMA/5545.68
11480Zdzisław Baryła
Jerzy Góralczyk
4.0
5.0
PKPK/11845.61
11565Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4045.51
116150Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
1.5
2.5
WMZP/4145.02
11794Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PKPK/11844.90
1181Andrzej Fronczek
Janusz Szymański
0.0
0.0
MA/28244.88
11989Marian Górecki
Zbigniew Czarnecki
5.0
3.0
PKPK/11844.69
12086Tadeusz Dańczak
Jan Porada
1.0
5.0
PKPK/11844.66
1217Adam Olbrychowski
Adam Kowalczyk
0.0
0.0
MA/28244.46
122132Jolanta Jacoszek
Beata Buczkowska-Linke
3.0
3.0
WPWP/25244.36
12376Andrzej Byzdra
Małgorzata Janik
7.0
0.5
PKPK/11844.29
124142Iwona Wróblewska
Andrzej Przybylski
1.5
2.0
MA
WP
ZP/4143.77
125112Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24742.76
12632Alicja Szędzielarz
Janusz Szędzielarz
0.0
1.5
MPMP/4042.49
1279Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/28242.38
12893Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
2.5
2.5
PKPK/11841.95
12978Hanna Łazarska
Bogusław Ferenc
4.0
11.0
PKPK/11841.44
13022Mariusz Potocki
Elżbieta Pich
2.0
0.0
MA
MA/5541.31
13113Jan Jaworski
Antoni Frączek
1.0
1.5
MAMA/5541.14
13220Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
18.0
9.0
MAMA/5541.12
13337Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4040.97
134114Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24740.81
135147Janina Kalinowska
Krystyna Roszkowska
0.0
0.0
MAZP/4139.49
13675Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PKPK/11839.43
137103Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24739.22
13848Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4038.71
13953Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
4.0
4.0
MPMP/4038.23
14061Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4037.89
14151Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4037.50
142107Elżbieta Kamińska
Barbara Speth
0.5
1.5
WPWP/24737.07
143133Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WPWP/25236.37
144141Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAZP/4136.02
145128Jan Olkowicz
Marek Smuszkiewicz
4.0
0.0
WPWP/25235.97
146111Zdzisław Stryła
Michał Granops
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24735.13

Statystyka ośrodków...