Turniej na maksy

Środa, 10 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
258Grzegorz Superson
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4064.4020
839Aleksander Jezioro
Wit Klapper
21.0
21.0
MP
SL
MP/4059.9716
1340Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4058.8514
1462Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4058.8013
2267Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/4057.279
3438Janusz Wrześniak
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MPMP/4055.164
3547Wacław Gąssowski
Marek Adamczyk
12.0
7.0
MPMP/4054.894
3750Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4054.734
3843Marek Górecki
Adam Lenda
7.0
4.0
MPMP/4054.374
4049Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
3.0
11.0
MPMP/4054.274
4769Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
3.0
2.5
MPMP/4053.143
4841Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4053.013
5168Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MPMP/4052.863
5352Paweł Skałacki
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/4052.162
5457Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4052.032
5944Marek Kiepura
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MPMP/4051.432
6227Jacek Herman
Kazimierz Latawiec
11.0
11.0
MPMP/4051.112
6346Barbara Batkiewicz
Jerzy Kubski
9.0
3.0
MPMP/4051.092
6456Marzena Kwiecińska-Wilk
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4050.591
6634Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
2.5
0.0
MPMP/4050.061
7155Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/4049.811
7454Waldemar Rybka
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4049.71
7764Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4049.35
7845Józef Barczyk
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/4049.34
7928Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4049.19
8059Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4049.13
8363Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MPMP/4049.02
8442Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4048.94
9033Jacek Kalinowski
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4048.33
9135Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4048.28
9530Andrzej Borek
Aleksandra Jurkiewicz
5.0
5.0
MPMP/4048.15
9860Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
MPMP/4047.63
10229Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4047.35
10466Aleksandra Talaczek
Elżbieta Chodacka
2.0
2.5
MP
SL
MP/4047.01
10631Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4046.57
11136Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4045.90
11565Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4045.51
12632Alicja Szędzielarz
Janusz Szędzielarz
0.0
1.5
MPMP/4042.49
13337Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4040.97
13848Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4038.71
13953Ryszard Calik
Stanisław Dynowski
4.0
4.0
MPMP/4038.23
14061Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4037.89
14151Marian Czopek
Maria Krasowska
7.0
4.0
MPMP/4037.50

Statystyka ośrodków...