Turniej na maksy

Wtorek, 9 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
120Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
13.0
12.0
LDMA/6565.2912
219Rafał Maszenda
Piotr Nowak
3.0
5.0
MAMA/6562.5512
351Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.5
5.0
SLSL/10561.6411
430Józef Waśko
Marek Urbański
5.0
13.0
MP
LB
MP/4560.8910
566Barbara Podgórska
Ryszard Białkiewicz
4.0
4.0
WPWP/25460.5010
671Piotr Wróblewski
Zdzisław Gumkowski
2.0
1.0
MAZP/4160.139
773Marek Bukowski
Radzisław Oczkowicz
5.0
4.0
WPZP/4159.589
831Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MPMP/4559.328
938Jan Maciejewski
Jarosław Pęski
9.0
5.0
PMPM/29959.327
1072Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KPZP/4158.737
1143Andrzej Dobkowicz
Łukasz Kuczewski
4.0
2.0
PMPM/29957.866
128Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/33357.546
1382Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
1.5
2.5
WMZP/4157.365
144Mirosław Miłaszewski
Piotr Ilczuk
19.0
18.0
DS
LU
DS/33356.924
1559Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/25456.004
1611Jerzy Gładysz
Lech Warężak
12.0
11.0
DSDS/33355.753
1744Edward Janusz
Andrzej Szindler
0.0
0.0
PMPM/29954.963
1817Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DSDS/33354.923
1977Karol Sawicki
Andrzej Potyński
0.5
18.0
MAZP/4154.503
2042Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PMPM/29954.463
2160Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
1.5
WPWP/25454.132
2210Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/33353.992
2316Janusz Pawlicki
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/33353.982
2446Andrzej Riss
Marek Szymborski
2.5
4.0
PMPM/29953.642
2547Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10553.632
2654Jerzy Morstyn
Kazimierz Donder
0.0
0.5

SL
SL/10553.232
276Anna Jankowska
Tomasz Struzik
3.0
5.0
DSDS/33353.142
289Kamila Kukuła
Zbigniew Sosna
5.0
4.0
DSDS/33353.032
2955Ryszard Baranowski
Aleksander Minta
0.0
0.5
WPWP/25452.852
3029Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4552.621
3169Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAZP/4152.191
3212Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/33352.101
3341Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
4.0
3.0
PMPM/29952.011
3464Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25451.771
3537Jan Klapkowski
Czesław Pertkiewicz
7.0
0.0
PMPM/29951.591
3668Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPZP/4151.461
3778Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZPZP/4151.201
3852Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10550.581
3950Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
SL
SW
SL/10550.551
405Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/33350.28
4122Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MAMA/6550.16
4227Krzysztof Wośkowiak
Michał Maszenda
5.0
3.0
MAMA/6549.88
4315Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/33349.56
4480Andrzej Przybylski
Stanisław Górski
2.0
5.0
WP
OP
ZP/4149.37
4535Andrzej Chabierski
Roman Gajdzis
3.0
0.0
PMPM/29949.18
4653Artur Głowacki
Tadeusz Kois
2.0
2.0
SLSL/10549.16
4761Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/25448.43
4825Jerzy Maszenda
Tadeusz Gawroński
2.5
5.0
MAMA/6548.01
4958Wiesław Rakowski
Zdzisław Wawrzyniak
1.0
3.0
WPWP/2540.4247.83
5063Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WPWP/2540.4247.72
5113Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.5
2.5
DSDS/33347.56
5262Ryszard Nowicki
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/25446.52
5357Grzegorz Nowak
Grzegorz Krysiński
0.0
0.0
WPWP/25446.50
5439Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
2.0
2.5
PMPM/29946.48
5523Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/6545.87
5649Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10545.60
5732Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4545.52
587Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/33345.50
5974Marek Wawrzyniak
Wojciech Morawski
7.0
3.0
ZPZP/4144.52
6075Aleksandra Romańska
Maria Bielska
0.0
0.5
 
KP
ZP/4144.35
6114Tomasz Koźlecki
Marcin Pastudzki
4.0
3.0
DSDS/33344.23
6221Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
1.5
MAMA/6544.16
631Bohdan Mazur
Krzysztof Lewandowski
13.0
5.0
DSDS/33343.13
6424Krzysztof Pietruszka
Jarosław Szczygieł
2.5
4.0
MAMA/6542.90
6581Elżbieta Derezińska
Alicja Pers
0.0
0.0
MAZP/4142.79
6628Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
5.0
4.0
MAMA/6542.46
6770Janina Kalinowska
Krystyna Roszkowska
0.0
0.0
MAZP/4142.06
6867Krystyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
4.0
KPZP/4141.05
6934Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4540.91
7033Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.0
MPMP/4540.74
713Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/33340.59
7279Lidia Zarębińska
Zbigniew Kozerski
0.0
0.0
MAZP/4140.57
7340Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMPM/29940.48
742Marian Ganicz
Ryszard Nowak
3.0
13.0
DSDS/33337.12
7556Bernard Kurasz
Stefan Sytlak
2.0
0.5
WPWP/25437.06
7648Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.5
0.5
OPSL/10536.31
7736Janusz Klajnert
Roman Pestka
0.0
2.0
PMPM/29925.91

Statystyka ośrodków...