Turniej na maksy

Wtorek, 9 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: J. Gładysz - L. Warężak, 23.0, DS, DS/333

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 15EW 3 DS SJ+1 13046.97
117: A. Suchodolski - D. Artmański, 8.0, DS 16EW 5 S xS CJ+1 7501.60
26: A. Jankowska - T. Struzik, 8.0, DS 7NS 4 HW SA= 62025.80
26: A. Jankowska - T. Struzik, 8.0, DS 8NS 4 HW C6+2 48033.36
38: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 13EW 3 NTW C2-1 1009.16
38: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 18.0, DS 14EW 2 DW CQ+2 13080.25
416: J. Pawlicki - A. Pliszczyński, 10.0, DS 9NS 2 NTS H2+3 21087.82
416: J. Pawlicki - A. Pliszczyński, 10.0, DS 10NS 3 NTE HA-2 20089.33
515: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 25NS 4 H xS CA+1 69091.43
515: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 26NS 4 HW D7+1 65025.71
614: T. Koźlecki - M. Pastudzki, 7.0, DS 19NS 2 S xS CJ+1 57096.89
614: T. Koźlecki - M. Pastudzki, 7.0, DS 20NS 4 HN C9= 62046.97
72: M. Ganicz - R. Nowak, 16.0, DS 17EW 3 DS H2-2 10092.35
72: M. Ganicz - R. Nowak, 16.0, DS 18EW 6 NTS D9-2 20088.96
85: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 27NS 3 NTS H4+2 46051.47
85: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 28NS 1 NTE D7+1 12051.71
97: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 23NS 3 NTE D8= 60064.29
97: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 24NS 6 NTS D5= 99061.43
109: K. Kukuła - Z. Sosna, 9.0, DS 1NS 4 HW C2= 42033.36
109: K. Kukuła - Z. Sosna, 9.0, DS 2NS 4 HE S4= 42033.36
1213: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 5EW 3 NTS SK= 60019.75
1213: J. Kokot - M. Strzelczyk, 5.0, DS 6EW 3 NTN S10+3 49034.42
131: B. Mazur - K. Lewandowski, 18.0, DS 3EW 3 NTS S5-2 10090.84
131: B. Mazur - K. Lewandowski, 18.0, DS 4EW 4 HS SK-2 20084.79
143: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 11EW 3 NTN D10+2 4607.65
143: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 12EW 5 C xS HK-3 80099.92
 +/-
 WYNIK55.75
 MIEJSCE16