Turniej na maksy

Środa, 19 września 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
181Rafał Junik
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WPWP/252-0.3764.5014
273Jan Sibilski
Andrzej Mazurek
5.0
12.0
WPWP/24464.1314
389Wiesław Hilbrecht
Piotr Solecki
5.0
7.0
WPWP/25262.5113
430Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4062.3012
562Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Jerzy Nowak
7.0
13.0
WPWP/24461.4912
618Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MPMP/4060.8711
714Wacław Mizera
Halina Samborek
4.0
2.0
SL
MP
MP/4060.5510
875Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24460.1810
92Jacek Musiał
Marek Janota
3.0
2.5
MAMA/28258.929
1021Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4058.329
1151Małgorzata Zielonacka
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24457.968
1234Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4057.707
1360Krzysztof Galubiński
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WPWP/24456.337
1482Stefan Samól
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25255.986
153Janusz Szymański
Mieczysław Hauswirt
0.0
0.0
MA/28255.526
1635Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4055.385
1712Barbara Batkiewicz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MPMP/4055.304
1843Bogusław Wardzała
Adam Serafin
7.0
5.0
MPMP/4055.274
1977Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/252-0.3755.223
2040Maciej Mąka
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MPMP/4054.503
2157Jan Borychowski
Krzysztof Jordan
13.0
2.0
WPWP/24454.463
2245Karol Mońko
Jadwiga Nowak
4.0
11.0
WPWP/24453.853
2342Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/4053.683
2422Katarzyna Michałek
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MPMP/4053.523
2520Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4052.983
2647Jarosław Ostrowski
Marek Sosiński
15.0
7.0
WPWP/24452.723
2759Jacek Kokociński
Andrzej Pietrkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24452.672
2815Jacek Młyńczyk
Zbigniew Przeginiak
13.0
4.0
MPMP/4052.472
291Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28252.222
3079Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WPWP/25252.022
3178Robert Pogorzelski
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/25251.632
3269Zbigniew Kaczorowski
Piotr Janik
2.5
0.0
WP
NZ
WP/24451.622
3325Waldemar Rybka
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/400.4251.542
3432Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4051.462
354Jacek Jeleński
Tomasz Kołodziejski
0.0
0.0
MA/28251.292
3665Jacek Wędrychowicz
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
WPWP/24451.251
378Ilona Worwa-Głuchowska
Wojtek Bartnik
0.0
0.0
MA/28251.051
3866Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WPWP/24451.011
3913Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4050.871
4055Piotr Czarnecki
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/24450.761
4188Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/25250.601
4253Andrzej Kędzierski
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPWP/24450.481
4361Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24450.311
4452Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WPWP/24450.211
4538Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MPMP/4050.15
4623Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4050.00
4768Ryszard Nowicki
Piotr Surdyk
4.0
3.0
WPWP/24450.00
4839Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
4.0
19.0
MP
MA
MP/4049.83
4954Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WPWP/24449.72
5071Jerzy Bajka
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24449.58
5131Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
1.0
4.0
MPMP/4049.42
5226Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
2.5
MPMP/4049.17
5386Andrzej Małdziński
Paweł Kierszka
4.0
3.0
WPWP/25249.10
5410Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4048.63
5548Maciej Wybranowski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24448.00
5650Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/24447.99
5780Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
2.0
WPWP/25247.97
5824Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4047.88
5917Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4047.81
6074Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24447.62
6137Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
LU
MP
MP/4047.29
6272Wiesław Rakowski
Roman Wojciechowski
1.0
1.0
WPWP/24447.20
636Andrzej Reda
Wiesław Olszewski
1.0
1.5
MAMA/28246.98
6487Radzisław Oczkowicz
Andrzej Malenta
4.0
5.0
WPWP/25246.70
6549Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24446.43
6658Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WPWP/24446.31
6736Jerzy Pasich
Jan Skuciński
7.0
5.0
MPMP/4046.12
6884Przemysław Maliszewski
Waldemar Kożuchowski
4.0
4.0
WPWP/252-0.5645.61
6911Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4045.49
7056Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24444.47
7163Barbara Matuszewska
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24444.20
7241Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4044.15
7370Sławomir Speth
Barbara Speth
1.5
1.5
WPWP/24443.93
7419Grzegorz Superson
Marek Heichel
12.0
4.0
MPMP/4043.63
759Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4043.51
7646Tadeusz Dziadykiewicz
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/24443.13
775Małgorzata Hołownia-Siwińska
Marek Siwiński
0.0
0.0
MA/28242.73
7828Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4042.68
797Adam Olbrychowski
Andrzej Fronczak
0.0
0.0
MA/28241.29
8064Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24440.98
8127Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4040.93
8276Marek Napierała
Marek Olszyński
0.0
0.0
NZWP/24440.53
8367Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24440.49
8429Piotr Radzikowski
Bartosz Bańkowski
9.0
3.0
MPMP/4038.95
8516Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
7.0
2.5
MPMP/4037.93
8633Eugeniusz Somogyi
Ryszard Calik
1.5
4.0
MPMP/400.4233.03
8783Jolanta Jacoszek
Beata Buczkowska-Linke
3.0
3.0
WPWP/25233.02
8885Waldemar Czajkowski
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/25232.74

Statystyka ośrodków...