Turniej na maksy
Środa, 19 września 2018
Wyniki z 4 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
30
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MP
MP/40
62.30
12
6
18
Aleksander Jezioro
Łukasz Lebioda
21.0
19.0
MP
MP/40
60.87
11
7
14
Wacław Mizera
Halina Samborek
4.0
2.0
SL
MP
MP/40
60.55
10
10
21
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
58.32
9
12
34
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/40
57.70
7
16
35
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MP
MP/40
55.38
5
17
12
Barbara Batkiewicz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MP
MP/40
55.30
4
18
43
Bogusław Wardzała
Adam Serafin
7.0
5.0
MP
MP/40
55.27
4
20
40
Maciej Mąka
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MP
MP/40
54.50
3
23
42
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
12.0
21.0
MP
SL
MP/40
53.68
3
24
22
Katarzyna Michałek
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MP
MP/40
53.52
3
25
20
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MP
MP/40
52.98
3
28
15
Jacek Młyńczyk
Zbigniew Przeginiak
13.0
4.0
MP
MP/40
52.47
2
33
25
Waldemar Rybka
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
0.42
51.54
2
34
32
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/40
51.46
2
39
13
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
50.87
1
45
38
Andrzej Lubojemski
Mirosław Sady
13.0
12.0
MP
MP/40
50.15
46
23
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
50.00
48
39
Natalia Gaweł
Wojciech Gaweł
4.0
19.0
MP
MA
MP/40
49.83
51
31
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
1.0
4.0
MP
MP/40
49.42
52
26
Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
2.5
MP
MP/40
49.17
54
10
Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MP
MP/40
48.63
58
24
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
4.0
MP
MP/40
47.88
59
17
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
47.81
61
37
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
13.0
12.0
LU
MP
MP/40
47.29
67
36
Jerzy Pasich
Jan Skuciński
7.0
5.0
MP
MP/40
46.12
69
11
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
45.49
72
41
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
44.15
74
19
Grzegorz Superson
Marek Heichel
12.0
4.0
MP
MP/40
43.63
75
9
Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MP
MP/40
43.51
78
28
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MP
MP/40
42.68
81
27
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
40.93
84
29
Piotr Radzikowski
Bartosz Bańkowski
9.0
3.0
MP
MP/40
38.95
85
16
Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
7.0
2.5
MP
MP/40
37.93
86
33
Eugeniusz Somogyi
Ryszard Calik
1.5
4.0
MP
MP/40
0.42
33.03
Statystyka ośrodków...