Turniej na maksy

Wtorek, 10 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
111Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
13.0
12.0
DSDS/29865.369
223Bolesław Krzewski
Michał Maszenda
9.0
3.0
LD
MA
MA/6564.638
340Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
2.0
WPWP/25460.878
416Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
2.5
DSDS/29859.537
55Lesław Cegiel
Józef Wiese
4.0
5.0
DSDS/13659.406
613Anna Jankowska
Piotr Klubiński
3.0
9.0
DSDS/29858.925
730Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MA
LD
MA/6555.984
87Zdzisław Klimczak
Piotr Dybicz
4.0
11.0
DS
MA
DS/13655.833
942Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
4.0
2.0
WPWP/25455.702
1034Edward Niewierowski
Janusz Kopras
11.0
4.0
WPWP/25454.372
114Ewa Nazaruk
Sylwester Gołdyn
3.0
2.0
DSDS/13654.042
1239Barbara Łukaszewska
Henryk Duszyński
2.5
4.0
WPWP/25453.972
1320Arkadiusz Poziemski
Janusz Pawlicki
2.5
5.0
DSDS/29853.542
1438Wojciech Kaniewski
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/25452.252
1531Andrzej Jaroński
Ireneusz Głowacki
4.0
4.0
MAMA/6552.211
1614Janusz Drozdowski
Samuel Bałdysz
12.0
5.0
DSDS/29851.981
1726Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
12.0
12.0
LDMA/6551.791
1824Rafał Maszenda
Danuta Krupnik
3.0
7.0
MA
WM
MA/6550.641
192Joanna Neuburger
Edward Neuburger
0.0
0.0
DSDS/13650.461
2025Tadeusz Gawroński
Piotr Urbański
5.0
3.0
MAMA/6550.421
2121Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29850.26
2233Maciej Masłowski
Włodzimierz Bąk
2.0
5.0
WPWP/25450.02
2335Małgorzata Węglewska
Krzysztof Galubiński
1.5
2.0
WPWP/25449.87
243Konstanty Pawlikaniec
Jan Pawlikaniec
3.0
5.0
DSDS/13649.22
2529Jerzy Manecki
Jarosław Szczygieł
4.0
4.0
MAMA/6548.07
2615Sławomir Zagórski
Kazimierz Komorowicz
2.5
4.0
DSDS/29847.94
2718Kamila Kukuła
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/29847.67
2819Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/29847.44
299Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/29846.90
3010Marek Bałdysz
Andrzej Suchodolski
13.0
4.0
DSDS/29846.64
3128Jolanta Wiśniewska
Roman Kiełkiewicz
3.0
4.0
MAMA/6546.32
321Henryk Gayny
Andrzej Augustyniak
2.0
5.0
DSDS/13645.76
3327Wanda Jeleniewicz
Henryk Robak
0.5
1.0
MAMA/6545.62
3441Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WPWP/25444.62
3537Stefan Warkowski
Stefan Sytlak
2.0
0.5
WPWP/25442.78
3612Krzysztof Obłój
Tomasz Struzik
4.0
5.0
DSDS/29840.78
376Stanisław Gołdyn
Bogdan Sadowski
1.5
1.0
DSDS/13636.96
3836Elżbieta Kamińska
Ligia Banaszak
0.5
0.5
WPWP/25435.57
3932Jerzy Słomski
Kazimierz Falkowski
2.5
5.0
MAMA/6534.32
4017Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
0.5
DSDS/29832.90

Statystyka ośrodków...