Turniej na maksy

Wtorek, 10 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
118: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 10.0, DS 19EW 4 NTN HQ+2 49019.44
118: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 10.0, DS 20EW 7 NTS S8-2 200100.00
118: K. Kukuła - M. Kowalczyk, 10.0, DS 21EW 3 SN HA+1 17047.22
29: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 22EW 3 DW SQ= 11041.67
29: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 23EW 3 NTE D8= 60055.56
29: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 24EW 4 SS H4+1 45030.56
310: M. Bałdysz - A. Suchodolski, 17.0, DS 25EW 2 DS H9= 9052.78
310: M. Bałdysz - A. Suchodolski, 17.0, DS 26EW 1 NTN DJ= 9050.00
310: M. Bałdysz - A. Suchodolski, 17.0, DS 27EW 2 SS CK+3 20080.56
411: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 28EW 3 NTS H2+3 69038.27
411: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 29EW 4 HW C6= 62023.61
411: F. Zarzecki - P. Dobryszycki, 25.0, DS 30EW 2 S xW C3-1 10023.61
512: K. Obłój - T. Struzik, 9.0, DS 1EW 2 HS CA= 11022.22
512: K. Obłój - T. Struzik, 9.0, DS 2EW 3 NTN D10-1 10080.56
512: K. Obłój - T. Struzik, 9.0, DS 3EW 4 H xN SA-4 80097.22
613: A. Jankowska - P. Klubiński, 12.0, DS 4EW 2 SW HJ+2 1708.33
613: A. Jankowska - P. Klubiński, 12.0, DS 5EW 3 NTW CQ-1 5013.89
613: A. Jankowska - P. Klubiński, 12.0, DS 6EW 4 SS CA-2 10091.67
714: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 17.0, DS 7EW 4 CW SK-1 10077.78
714: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 17.0, DS 8EW 2 NTW S3+4 24066.67
714: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 17.0, DS 9EW 4 CW DA-2 20041.20
815: S. Zagórski - K. Komorowicz, 6.5, DS 10EW 4 SS C8+3 7108.95
815: S. Zagórski - K. Komorowicz, 6.5, DS 11EW 3 DE S5= 11082.25
815: S. Zagórski - K. Komorowicz, 6.5, DS 12EW 4 HS C7-1 10044.14
916: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.0, DS 13EW 4 HN SA= 62027.78
916: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.0, DS 14EW 2 NTW C7-2 1000.00
916: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.0, DS 15EW 3 NTW C10-1 5055.56
1017: T. Lubas - J. Chłądowicz, 1.0, DS 16EW 3 NTS DA+1 43047.22
1017: T. Lubas - J. Chłądowicz, 1.0, DS 17EW 2 SW C9= 11030.56
1017: T. Lubas - J. Chłądowicz, 1.0, DS 18EW 2 NTE H9+2 18063.89
 +/-
 WYNIK47.44
 MIEJSCE28