Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 193: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1175: M. Lewiński - L. Hejne, 19.0, LB/KP 4NS 3 SN C5= 14077.54
1175: M. Lewiński - L. Hejne, 19.0, LB/KP 5NS 4 HS SA= 62058.88
1175: M. Lewiński - L. Hejne, 19.0, LB/KP 6NS 4 SE H7+2 68035.42
2176: M. Bałabuch - P. Centek, 3.0, KP 7NS 4 HS C8= 62095.41
2176: M. Bałabuch - P. Centek, 3.0, KP 8NS 3 HN S5-2 10066.71
2176: M. Bałabuch - P. Centek, 3.0, KP 9NS 4 HS DK= 42074.04
3177: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 10NS 3 HE C2-2 20079.05
3177: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 11NS 2 DW C10= 9031.86
3177: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 12NS 2 NTN S9+2 18066.79
4178: W. Kamiński - J. Żurawski, 11.0, KP 13NS 6 HW DK-2 20092.19
4178: W. Kamiński - J. Żurawski, 11.0, KP 14NS 2 SW HK= 11038.04
4178: W. Kamiński - J. Żurawski, 11.0, KP 15NS 4 SN H7= 62099.36
5168: K. Ligęza - B. Zieliński, 10.0, KP 16NS 5 H xN SK-1 10014.39
5168: K. Ligęza - B. Zieliński, 10.0, KP 17NS 2 NTS SK-4 20015.78
5168: K. Ligęza - B. Zieliński, 10.0, KP 18NS 3 NTW S5+1 43031.28
6169: J. Rosenthal - L. Gozdek, 6.0, KP 19NS 2 DS C3= 9036.49
6169: J. Rosenthal - L. Gozdek, 6.0, KP 20NS 5 DS CA-1 1009.77
6169: J. Rosenthal - L. Gozdek, 6.0, KP 21NS 6 NTE S7-1 5078.28
7170: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 22NS 4 HW SQ= 62050.63
7170: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 23NS 3 CS S9= 11052.50
7170: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 24NS 6 SN H8= 98082.58
8171: A. Karczewski - M. Grużewski, 3.0, KP 25NS 3 NTE C7+4 72031.61
8171: A. Karczewski - M. Grużewski, 3.0, KP 26NS 2 S xW S4-3 80098.87
8171: A. Karczewski - M. Grużewski, 3.0, KP 27NS 2 SW DA-1 5076.51
9172: T. Bogucki - Z. Witt, 3.0, KP 28NS 4 SE D4= 42039.95
9172: T. Bogucki - Z. Witt, 3.0, KP 29NS 3 SW D6= 14033.63
9172: T. Bogucki - Z. Witt, 3.0, KP 30NS 1 NTS DK+3 18097.45
10173: T. Rakoczy - A. Jarmużek, 6.5, KP 31NS 2 H xW CQ-1 10011.81
10173: T. Rakoczy - A. Jarmużek, 6.5, KP 32NS 4 HE DK= 62020.25
10173: T. Rakoczy - A. Jarmużek, 6.5, KP 33NS 2 SW CJ= 11030.21
11174: M. Jankowski - Z. Dąbek, 9.0, KP 1NS 1 NTW S2= 9050.26
11174: M. Jankowski - Z. Dąbek, 9.0, KP 2NS 3 S xW DJ-3 50091.41
11174: M. Jankowski - Z. Dąbek, 9.0, KP 3NS 2 SN S2= 11070.79
 +/-
 WYNIK55.75
 MIEJSCE171