Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 lutego 2018

Wyniki z 56 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 168: K. Ligęza - B. Zieliński, 10.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1179: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 1EW 1 NTW S2-1 5013.27
1179: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 2EW 2 HE DA-1 5059.34
1179: T. Czaki - Z. Zachwieja, 2.5, KP 3EW 3 HW D10= 14060.46
2170: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 13EW 4 SE D8+1 65075.44
2170: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 14EW 2 SW HA= 11061.96
2170: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 15EW 3 SN S10-1 10080.74
3172: T. Bogucki - Z. Witt, 3.0, KP 22NS 4 HW SQ-1 10084.75
3172: T. Bogucki - Z. Witt, 3.0, KP 23NS 4 S xW HQ-3 80098.50
3172: T. Bogucki - Z. Witt, 3.0, KP 24NS 5 SN H8+1 48032.33
4174: M. Jankowski - Z. Dąbek, 9.0, KP 4EW 3 SN H4-1 10070.94
4174: M. Jankowski - Z. Dąbek, 9.0, KP 5EW 3 HS CQ+1 17088.20
4174: M. Jankowski - Z. Dąbek, 9.0, KP 6EW 4 SW C3+1 65027.74
5193: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 16EW 5 H xN SK-1 10085.61
5193: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 17EW 2 NTS SK-4 20084.22
5193: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP 18EW 3 NTW S5+1 43068.72
6178: W. Kamiński - J. Żurawski, 11.0, KP 28EW 4 HE D4-3 1505.35
6178: W. Kamiński - J. Żurawski, 11.0, KP 29EW 3 SW SA= 14066.37
6178: W. Kamiński - J. Żurawski, 11.0, KP 30EW 3 HS DA-1 5059.67
7169: J. Rosenthal - L. Gozdek, 6.0, KP 31NS 3 NTS D8+2 66075.46
7169: J. Rosenthal - L. Gozdek, 6.0, KP 32NS 3 HE DK+1 17058.08
7169: J. Rosenthal - L. Gozdek, 6.0, KP 33NS 2 NTW H10= 12021.15
8191: M. Bajerska-Wasilius - H. Pientka, 2.5, KP 25NS 4 SW HJ+1 65078.84
8191: M. Bajerska-Wasilius - H. Pientka, 2.5, KP 26NS 3 NTN C10+1 63083.67
8191: M. Bajerska-Wasilius - H. Pientka, 2.5, KP 27NS 3 DN S9-2 10047.73
9173: T. Rakoczy - A. Jarmużek, 6.5, KP 19NS 3 DN S8+1 13084.09
9173: T. Rakoczy - A. Jarmużek, 6.5, KP 20NS 3 DS H5+2 15047.46
9173: T. Rakoczy - A. Jarmużek, 6.5, KP 21NS 5 HW CA-2 10093.18
10175: M. Lewiński - L. Hejne, 19.0, LB/KP 10EW 2 HW D7-1 10071.72
10175: M. Lewiński - L. Hejne, 19.0, LB/KP 11EW 1 SE H6-1 5038.92
10175: M. Lewiński - L. Hejne, 19.0, LB/KP 12EW 2 NTN SQ+1 15056.94
11177: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 7NS 1 NTN C5-1 1007.40
11177: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 8NS 3 DW C4= 11059.31
11177: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 9NS 4 SN CK-3 1503.97
 +/-
 WYNIK59.14
 MIEJSCE66