Turniej na maksy

Czwartek, 11 stycznia 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
142Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4063.9212
24Szymon Niewiadomski
Grzegorz Mzyk
2.5
1.5
DSDS/29863.8512
343Jan Szafraniec
Bolesław Zysek
2.5
1.5
MPMP/4063.5311
438Czesław Szymański
Mirosław Jedynak
3.0
2.5
LBLB/12762.6510
565Jerzy Matelowski
Zbigniew Niziołek
3.0
2.0
PKPK/5161.3910
673Rafał Junik
Andrzej Małdziński
7.0
4.0
WPWP/25261.339
748Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.0
1.0
MPMP/4061.259
834Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16060.888
919Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
3.0
5.0
DSDS/6760.577
1018Andrzej Suchodolski
Anna Jankowska
4.0
3.0
DSDS/6758.967
1167Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/25258.816
1220Barbara Radomska
Lilianna Szatańska
3.0
3.0
DSDS/6758.126
1350Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4057.455
1441Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/4057.144
1545Halina Święch
Tadeusz Garbacik
7.0
12.0
MPMP/4057.084
1639Krzysztof Gromadziński
Lech Lorkiewicz
4.0
3.0
LBLB/12756.553
1728Magdalena Kazimierczak
Andrzej Sekuła
2.0
7.0
KPKP/16056.293
1812Lech Warężak
Adam Marcinowski
11.0
7.0
DSDS/6756.013
1963Zdzisław Żuber
Marek Rusek
3.0
2.5
PKPK/5155.883
2061Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
3.0
PKPK/5155.123
2182Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25254.762
2276Jerzy Stypiński
Roman Mączkowski
3.0
4.0
WPWP/25254.492
2330Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.5
3.0
KPKP/16054.092
2449Jerzy Bałon
Dorota Gadaś
2.0
3.0
MPMP/4053.622
2568Ewa Sumińska
Tadeusz Kasperek
0.0
0.0
WP/25253.532
261Jakub Franczak
Kacper Błasiak
0.0
0.0
DSDS/29853.462
279Marek Markowski
Kornel Krawiec
12.0
0.0
WP
DS
DS/29853.202
2866Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PKPK/5153.042
2926Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KP/16052.942
3072Adam Piszczek
Romuald Bartoszko
1.5
5.0
WPWP/25252.741
3122Baichuan Yu
Marcin Pastudzki
0.0
2.5
DSDS/6752.631
3253Robert Podsiadły
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/4052.451
3317Tomasz Koźlecki
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/6752.241
3425Maria Pruchniewska
Sławomir Biurkowski
1.0
3.0
KPKP/16052.211
3579Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25251.651
3637Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
9.0
12.0
LBLB/12751.591
3740Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
3.0
LBLB/12751.511
3823Sławek Robel
Aleksander Czajka
5.0
7.0
KP
DS
DS/6751.271
3977Stanisław Janik
Stefan Samól
13.0
3.0
LB
WP
WP/25250.631
406Joanna Kokot
Arkadiusz Poziemski
2.0
2.5
DSDS/29850.53
4154Andrzej Kopański
Zbigniew Przeginiak
3.0
4.0
MPMP/4049.97
4221Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/6749.57
4351Waldemar Rybka
Janusz Natorski
5.0
5.0
MPMP/4049.34
4433Włodzimierz Płaczkiewicz
Piotr Kruczkowski
0.5
0.0
KPKP/16049.06
457Paul Kokot
Wojciech Nowacki
1.5
1.5
DSDS/29848.98
4674Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
4.0
3.0
WPWP/25248.96
4781Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/25248.68
482Artur Krzyżyński
Jan Pytel
0.0
0.0
DSDS/29848.28
4971Andrzej Malenta
Stanisław Czarnecki
5.0
0.0
WP
WP/25248.21
5015Andrzej Bojda
Witold Kubica
0.0
0.0
DSDS/6747.46
513Piotr Kopeć
Łukasz Mazurkiewicz
1.0
1.5
DSDS/29846.58
5278Stanisław Wańkiewicz
Henryk Zmuda
1.5
3.0
WPWP/25246.26
5329Krzysztof Farecki
Tadeusz Giernalczyk
1.5
2.0
KPKP/16045.60
5447Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/4045.53
5564Andrzej Janda
Andrzej Stasiński
5.0
5.0
PKPK/5145.41
5644Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/4045.10
5746Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
1.5
MPMP/4044.97
5824Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/6744.86
5931Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
1.5
KPKP/16044.70
6032Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/16044.46
618Kamil Surowiec
Michał Drankiewicz
0.0
2.0
DSDS/29843.80
6211Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6743.51
6335Wiesław Skowron
Mirosław Zacharewicz
4.0
4.0
LBLB/12743.16
6410Kamil Żabierek
Dawid Permus
1.5
2.0
DSDS/29841.32
6580Mieczysław Głowacki
Marian Wiśniewski
0.0
0.0
WP/25240.78
6656Ewa Kwiecień
Marek Jaworski
3.0
12.0
MPMP/4040.71
6770Jacek Piechowiak
Mirosław Grobelkiewicz
1.0
2.5
WPWP/25240.69
6862Jacek Gąsiorek
Marek Naprawa
2.5
0.0
PK
PK/5140.42
6927Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.5
0.0
KP
 
KP/16039.79
7014Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6739.31
7155Kazimierz Turkiewicz
Marek Gumuła
1.0
1.5
MPMP/4039.12
7260Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5138.75
7369Waldemar Pawłowski
Stanisław Gwiazdowski
0.0
0.0
WP/25238.29
7457Zofia Dąbrowska
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MPMP/4036.80
7552Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4036.72
7616Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/6735.49
7736Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.0
LBLB/12734.54

Statystyka ośrodków...