Turniej na maksy

Czwartek, 11 stycznia 2018

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 50: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 8.0, MP EW 3 NTN SJ+1 43055.71
141: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 8.0, MP EW 3 NTS H5+2 66052.86
141: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 8.0, MP EW 4 HW CQ+1 65082.86
242: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 1 NTN H2= 9028.57
242: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 3 DN S2= 11048.57
242: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 4 SN DT-2 10090.79
343: J. Szafraniec - B. Zysek, 4.0, MP EW 4 SW C9+1 65018.57
343: J. Szafraniec - B. Zysek, 4.0, MP EW 4 HE S9-1 5018.57
343: J. Szafraniec - B. Zysek, 4.0, MP EW 4 SE HT+2 48037.59
444: W. Gąssowski - S. Dynowski, 16.0, MP EW 3 NTN C4-2 10084.29
444: W. Gąssowski - S. Dynowski, 16.0, MP EW 1 NTN H5= 9050.00
444: W. Gąssowski - S. Dynowski, 16.0, MP EW 1 NTE SK= 9080.00
545: H. Święch - T. Garbacik, 19.0, MP EW 3 DS C5-1 5068.57
545: H. Święch - T. Garbacik, 19.0, MP EW 3 NTN DJ= 60075.71
545: H. Święch - T. Garbacik, 19.0, MP EW 3 NTE C6-2 10026.00
646: A. Lasota - R. Urbański, 6.5, MP EW 3 DW SK+1 13095.71
646: A. Lasota - R. Urbański, 6.5, MP EW 6 DxE CA-2 30080.00
646: A. Lasota - R. Urbański, 6.5, MP EW 2 SW ST= 11067.14
747: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Sagan, 12.0, MP NS 3 SW C6= 14071.43
747: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Sagan, 12.0, MP NS 5 DS HK+1 42051.43
747: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Sagan, 12.0, MP NS 3 NTN S4+1 63070.00
848: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 4 SxE DA-1 20022.86
848: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 4 HE S2= 42052.86
848: G. Plutecka - A. Plutecki, 2.0, MP NS 1 SS D2-1 10041.43
949: J. Bałon - D. Gadaś, 5.0, MP NS 3 CE HJ-2 20087.14
949: J. Bałon - D. Gadaś, 5.0, MP NS 2 SN DK-1 10057.14
949: J. Bałon - D. Gadaś, 5.0, MP NS 7 HW HT= 151035.31
 +/-
 WYNIK57.45
 MIEJSCE13