Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 1NS 1 NTE D6+3 18040.85
111: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 2NS 3 NTE D9+1 43010.46
212: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 3NS 4 SN CJ-2 10019.08
212: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 4NS 4 SE D2+1 65017.22
313: M. Stadnik - A. Chodowski, 5.5, DS 5NS 3 CN D2+1 13030.47
313: M. Stadnik - A. Chodowski, 5.5, DS 6NS 3 NTN H3-2 10031.91
414: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 7NS 3 NTE HT= 60024.34
414: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 8NS 3 NTW D5-1 5075.00
515: J. Drozdowski - D. Budnik, 14.5, DS 9NS 1 SE H4+2 14051.32
515: J. Drozdowski - D. Budnik, 14.5, DS 10NS 2 SW C8= 11030.59
616: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS 11NS 2 NTE H6+1 15021.71
616: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS 12NS 2 NTN H3+2 18081.58
717: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 13NS 2 SW C5+2 17023.03
717: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 14NS 2 SE H6= 11017.11
818: W. Skonieczny - T. Koźlecki, 9.0, DS 15NS 4 HN CT+2 68070.20
818: W. Skonieczny - T. Koźlecki, 9.0, DS 16NS 3 DN SA-2 1009.21
919: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 17NS 2 SE C8+1 14044.41
919: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 18NS 1 NTW D5-1 5069.08
1020: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 19NS 1 NTE H6+2 15057.95
1020: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 20NS 6 DW CJ= 13706.96
1121: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 21NS 1 HN DA-1 1009.87
1121: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 22NS 4 NTE C5+2 6902.04
1222: M. Motykiewicz - K. Ćwik, 9.0, DS 23NS 2 HS DJ-1 10028.92
1222: M. Motykiewicz - K. Ćwik, 9.0, DS 24NS 3 DW H8-2 10072.94
1323: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 25NS 4 HE C8= 62055.40
1323: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 26NS 6 SE H7+1 146037.50
 +/-
 WYNIK36.12
 MIEJSCE312