Turniej na maksy

Poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS 15NS 4 HS D5+2 68070.20
116: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 1.5, DS 16NS 3 NTN SA+2 46079.28
226: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 3EW 4 SN CJ-2 10080.92
226: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 4EW 4 SE D2+1 65082.78
323: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 9NS 3 DxS C2-1 10062.50
323: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 10NS 1 DE HJ+1 9054.61
418: W. Skonieczny - T. Koźlecki, 9.0, DS 17EW 4 SE D9= 42093.42
418: W. Skonieczny - T. Koźlecki, 9.0, DS 18EW 1 NTW H5= 9050.99
514: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 13EW 2 SW DT+1 14044.08
514: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 14EW 4 SW D8-2 10024.34
611: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 19EW 1 NTE H3+1 12017.88
611: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 20EW 5 HxS SA-1 20043.71
713: M. Stadnik - A. Chodowski, 5.5, DS 21NS 2 DN H5+2 13079.93
713: M. Stadnik - A. Chodowski, 5.5, DS 22NS 6 NTE DJ-1 10077.36
820: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 1EW 2 NTE D5-1 5010.13
820: A. Robak - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 2EW 3 NTE D4-1 5012.75
924: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 23NS 1 NTN D4= 9045.24
924: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 24NS 4 SW H8-3 15088.34
1021: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 7EW 3 NTW H8= 60075.66
1021: B. Radomska - R. Rolka, 8.0, DS 8EW 2 HS SK-1 5042.11
1119: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 5NS 3 HE CT-3 15036.76
1119: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 6NS 2 HxN S5= 47086.18
1225: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 25EW 4 HE H8= 62044.60
1225: W. Potoczny - S. Kulpaczyński, 10.0, DS 26EW 4 SE S8+3 71016.56
1317: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 11NS 3 NTW SQ-1 5078.29
1317: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 12NS 2 SN D7+1 14039.47
 +/-
 WYNIK55.31
 MIEJSCE77