Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
139Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2472.4056.309
221Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/724.8045.708
320Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/6742.888
414Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6741.877
54Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6741.106
66Marcin Motykiewicz
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/6738.135
741Adam Peszke
Lidia Gapińska
4.0
1.5
WPWP/2472.4030.254
811Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/6730.193
917Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6723.613
1040Henryk Duszyński
Małgorzata Węglewska
4.0
0.5
WPWP/2472.4017.902
1125Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/724.8017.892
1222Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/724.8017.712
1344Edward Niewierowski
Janusz Kopras
11.0
3.0
WPWP/2472.4017.502
1424Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/724.8016.452
1543Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WPWP/2472.4013.821
1642Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
0.5
WPWP/2472.4013.481
1738Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2472.4012.471
1831Ryszard Nowicki
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/2479.831
192Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/674.271
2033Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.402.921
2137Wojciech Przybylski
Roman Wojciechowski
0.5
0.0
WPWP/2472.400.651
2210Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/67-0.34
2326Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/724.80-0.61
2432Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/2472.40-1.46
259Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-1.78
2613Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/67-3.32
2730Marcin Woźniak
Marek Sosiński
9.0
7.0
WPWP/2472.40-5.06
2812Stanisław Korona
Stanisław Greszta
3.0
1.5
DS
OP
DS/67-6.55
297Michał Wittenbeck
Łukasz Gaweł
7.0
7.0
DSDS/67-7.70
3019Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
7.0
4.0
DSDS/67-8.31
3116Wojciech Skonieczny
Arkadiusz Poziemski
5.0
2.5
DSDS/67-11.92
3223Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/724.80-13.55
3315Zdzisław Malkiewicz
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/67-14.38
3418Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/67-15.97
358Barbara Radomska
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/67-29.18
3635Maciej Masłowski
Krzysztof Galubiński
2.0
1.5
WPWP/2472.40-30.43
371Jerzy Neter
Sławomir Zagórski
5.0
2.5
DSDS/67-34.51
383Marian Krzypkowski
Ryszard Rolka
1.5
5.0
DSDS/67-34.75
3934Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/2472.40-48.48
4027Piotr Rapacki
Mateusz Maliszkiewicz
1.5
0.0
DSDS/724.80-49.99
415Tomasz Struzik
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/67-53.33
4236Marek Maliński
Grażyna Domieracka
0.0
0.0
NZWP/247-58.48

Statystyka ośrodków...