Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: P. Dobryszycki - F. Zarzecki, 25.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
11: J. Neter - S. Zagórski, 7.5, DS 1EW 3 HxN D8-3 50010.56
11: J. Neter - S. Zagórski, 7.5, DS 2EW 4 SN H9+1 650-1.72
11: J. Neter - S. Zagórski, 7.5, DS 3EW 2 SS S6-1 501.50
22: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 7EW 3 HN D3= 140-2.22
22: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 8EW 3 CE C9= 1101.00
22: M. Filak - W. Szałapak, 3.0, DS 9EW 3 NTS HQ-2 1003.33
33: M. Krzypkowski - R. Rolka, 6.5, DS 13EW 3 NTE S7+1 6301.83
33: M. Krzypkowski - R. Rolka, 6.5, DS 14EW 1 NTS SQ+4 2104.06
33: M. Krzypkowski - R. Rolka, 6.5, DS 15EW 4 HxW SA= 5908.22
44: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 19EW TD 1.20
44: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 20EW 2 SW DJ-1 100-4.94
44: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 21EW 4 HE S5= 4202.82
55: T. Struzik - M. Kowalczyk, 10.0, DS 25EW 6 DW HA= 13709.22
55: T. Struzik - M. Kowalczyk, 10.0, DS 26EW 4 SS DA-1 1004.89
55: T. Struzik - M. Kowalczyk, 10.0, DS 27EW 3 NTN DQ+1 4300.00
67: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 4EW 4 SxS S5-3 8007.94
67: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 5EW 6 SS CQ+1 1460-10.11
67: M. Wittenbeck - Ł. Gaweł, 14.0, DS 6EW 2 SN S5= 110-1.11
78: B. Radomska - A. Jankowska, 6.0, DS 10NS 2 SN H2+1 1403.06
78: B. Radomska - A. Jankowska, 6.0, DS 11NS 5 SN H4-1 50-8.72
78: B. Radomska - A. Jankowska, 6.0, DS 12NS 3 NTN CK-6 600-10.83
89: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 16NS 2 HE CQ+2 170-0.94
89: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 17NS 3 DW SK-2 1000.11
89: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 18NS 2 NTW D4+1 1503.78
910: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 22NS 3 NTW S4-1 1005.50
910: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 23NS 3 SS H5= 1400.33
910: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 24NS 4 HE DK-2 1001.44
 +/-
 WYNIK30.19
 MIEJSCE8