Turniej na maksy

Czwartek, 10 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
15Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
5.0
5.0
DSDS/6762.619
246Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25260.968
320Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DSDS/9459.188
49Maciej Rochowicz
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6759.107
541Przemysław Maliszewski
Paweł Kierszka
4.0
2.5
WPWP/25258.226
617Sławek Robel
Anna Jankowska
5.0
3.0
KP
DS
DS/6757.295
733Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
4.0
MPMP/10355.594
832Halina Samborek
Bolesław Zysek
2.0
1.5
MPMP/10354.614
936Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10354.053
1029Stanisław Mierzwa
Robert Podsiadły
7.0
4.0
MPMP/10353.512
1110Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6752.962
1222Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9452.682
131Sławomir Zagórski
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DSDS/6752.522
35Hanna Leskiewicz-Łazarska
Zbigniew Sagan
3.0
9.0
MPMP/10352.522
1540Radzisław Oczkowicz
Sławomir Czapliński
4.0
7.0
WPWP/25251.752
1645Adam Piszczek
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/25251.641
1719Ryszard Wojtala
Roman Żyto
3.0
4.0
DSDS/9451.631
187Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/6751.431
34Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
2.5

MP
MP/10351.431
206Zdzisław Malkiewicz
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DSDS/6751.321
2130Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/10350.881
2225Magdalena Lankosz
Piotr Stefanów
9.0
2.0
MPMP/10350.551
2331Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/10350.22
2423Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/10349.67
2518Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
2.5
2.5
DSDS/6749.49
2615Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6749.39
2744Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25249.01
284Krzysztof Obłój
Krzysztof Ćwik
4.0
5.0
DSDS/6748.90
2914Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DSDS/6747.98
3013Stanisław Szuba
Mariusz Kowalczyk
5.0
5.0
DSDS/6747.92
28Stanisław Urbanowski
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MPMP/10347.92
3212Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
17.0
4.0
DSDS/6747.26
338Marek Woźniak
Mirosław Fechner
4.0
7.0
DSDS/6746.49
26Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
0.0
0.0
MPMP/10346.49
3537Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Waldemar Maciejewski
2.0
3.0
MPMP/10345.85
3627Jerzy Bałon
Krystian Blaut
2.0
2.5
MPMP/10345.50
3743Jerzy Stypiński
Jan Olkowicz
3.0
4.0
WPWP/25244.41
383Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/6743.97
3911Wojciech Sobolewski
Marek Bałdysz
0.0
13.0
DSDS/6743.75
4024Roman Urbański
Andrzej Lasota
1.5
5.0
MPMP/10341.23
4121Andrzej Hołówko
Zenon Szanfisz
1.0
2.0
DSDS/9439.18
422Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/6737.28
4342Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.5
WPWP/25233.99

Statystyka ośrodków...