Turniej na maksy

Czwartek, 10 sierpnia 2017

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 17: S. Robel - A. Jankowska, 8.0, KP/DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 11NS 4 SW D7-1 5076.32
17: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 12NS 5 HN C7= 65042.11
28: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 13NS 3 NTN H9-1 10018.42
28: M. Woźniak - M. Fechner, 11.0, DS 14NS 2 SN HK= 11097.37
39: M. Rochowicz - M. Szymonowicz, 16.0, DS 15NS 3 NTS D4+1 63073.68
39: M. Rochowicz - M. Szymonowicz, 16.0, DS 16NS 4 SN DJ= 42010.53
410: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 17NS 6 HN D2= 980100.00
410: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS 18NS 3 NTS H7+1 63089.47
511: W. Sobolewski - M. Bałdysz, 13.0, DS 19NS 4 SN D3+1 45073.68
511: W. Sobolewski - M. Bałdysz, 13.0, DS 20NS 3 NTW SQ= 60023.68
612: C. Bałdysz - S. Bałdysz, 21.0, DS 21NS 3 NTW D8-4 200100.00
612: C. Bałdysz - S. Bałdysz, 21.0, DS 22NS 4 DxE H3+1 9105.26
713: S. Szuba - M. Kowalczyk, 10.0, DS 23NS 3 SS DA-3 30021.05
713: S. Szuba - M. Kowalczyk, 10.0, DS 24NS 4 HN CQ+1 45047.37
81: S. Zagórski - J. Drozdowski, 14.5, DS 25NS 4 HS CQ+1 4502.63
81: S. Zagórski - J. Drozdowski, 14.5, DS 26NS 3 CN DK+1 13036.84
92: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 1NS 3 NTE HT+3 49076.32
92: A. Suchodolski - L. Szatańska, 7.0, DS 2NS 2 SE DJ+3 20084.21
103: A. Skorupa - S. Wachel, 10.0, DS 3NS 3 HE S2= 14050.00
103: A. Skorupa - S. Wachel, 10.0, DS 4NS 2 NTW H4= 12081.58
114: K. Obłój - K. Ćwik, 9.0, DS 5NS 5 CxN HK= 75094.74
114: K. Obłój - K. Ćwik, 9.0, DS 6NS 4 SxN HK= 590100.00
125: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 7NS 4 HE CK+1 65013.16
125: K. Kukuła - P. Kulesza, 10.0, DS 8NS 3 NTS HQ+2 46078.95
136: Z. Malkiewicz - W. Szałapak, 7.0, DS 9NS 2 SS H6+2 17047.37
136: Z. Malkiewicz - W. Szałapak, 7.0, DS 10NS 3 NTE ST+3 69044.74
 +/-
 WYNIK57.29
 MIEJSCE6