Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 70: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
161: J. Ruszkiewicz - H. Żywioł, 0.0, LD 3NS 4 HE CJ+1 65026.95
161: J. Ruszkiewicz - H. Żywioł, 0.0, LD 4NS 3 NTS C3= 60081.59
260: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 17NS 2 SS C8+1 14067.58
260: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 18NS 3 NTE DQ+1 43049.61
367: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 13EW 6 D xE SA-1 20017.97
367: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 14EW 3 DE C8= 11063.28
463: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 11NS 3 HN D9-4 20023.05
463: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 12NS 6 DW C3+1 94056.35
566: Z. Dworzyński - J. Rzymski, 0.0, LD 15NS 4 DW CA-3 15097.63
566: Z. Dworzyński - J. Rzymski, 0.0, LD 16NS 3 CS HA= 11020.70
658: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 19NS 2 SE DQ+3 20068.36
658: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 20NS 5 HW C4= 65061.02
769: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 29NS 3 NTN C2+1 63067.44
769: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 30NS 2 NTS SK+1 15018.02
871: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 1EW 2 HW DA+1 14071.48
871: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 2EW 2 SN H8+1 14038.28
959: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 23EW 4 HS DA+1 65050.39
959: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 24EW 6 DW HJ= 92051.95
1064: M. Marszał - Z. Kowalczyk, 7.0, LD 21EW 3 NTW D7-1 5013.67
1064: M. Marszał - Z. Kowalczyk, 7.0, LD 22EW 4 HN D8= 42019.14
1162: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 25EW 2 NTS DK= 12041.02
1162: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 26EW 3 NTS S3+3 69052.73
1265: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 7EW 3 NTE C10+3 69068.25
1265: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 8EW 4 SS H7-1 5079.30
1368: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 5EW 4 CE H5= 13078.91
1368: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 6EW 1 HE DJ-1 10022.27
1472: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 27EW 3 NTE S2-1 5015.60
1472: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 28EW 2 SW DQ= 11040.51
1557: J. Gaworczyk - M. Zbroja, 10.0, LD 9NS 3 NTE D5+1 6309.77
1557: J. Gaworczyk - M. Zbroja, 10.0, LD 10NS 3 HS C4= 14054.33
 +/-
 WYNIK47.57
 MIEJSCE178