Turniej na maksy

Poniedziałek, 24 lipca 2017

Wyniki z 19 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 66: Z. Dworzyński - J. Rzymski, 0.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
162: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 7NS 6 HW C6= 14309.13
162: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 8NS 1 SS SJ+2 14063.28
269: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 11NS 4 HE H9-1 5061.33
269: A. Motyka - K. Kałuziński, 8.0, LD 12NS 6 HE SA+1 101030.95
365: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 21NS 3 NTW D3= 40024.61
365: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 22NS 3 S xE SQ= 7302.34
467: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 23EW 3 D xW SA-3 8001.56
467: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 24EW 6 DW HJ= 92051.95
570: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 15EW 4 DW CA-3 1502.37
570: A. Skowroński - J. Szkup, 7.5, LD 16EW 3 CS HA= 11079.30
660: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 13EW 4 C xN CA+1 9100.00
660: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 14EW 3 DW DJ-2 10010.16
758: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 17EW 4 HW S7-4 2003.52
758: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 18EW TD 50.00
861: J. Ruszkiewicz - H. Żywioł, 0.0, LD 29EW 2 SS D10+2 17070.35
861: J. Ruszkiewicz - H. Żywioł, 0.0, LD 30EW 2 NT xxS SK+2 10800.58
964: M. Marszał - Z. Kowalczyk, 7.0, LD 27EW 2 HE S2+1 14028.20
964: M. Marszał - Z. Kowalczyk, 7.0, LD 28EW 3 NTW H7= 40082.01
1072: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 19EW 2 SE DQ+1 1407.42
1072: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 20EW 4 HW C4+1 65038.98
1168: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 1NS 2 SN HK= 11098.05
1168: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 0.0, LD 2NS 2 SN D3+2 17087.11
1257: J. Gaworczyk - M. Zbroja, 10.0, LD 25NS 3 NTN D4-1 5024.22
1257: J. Gaworczyk - M. Zbroja, 10.0, LD 26NS 3 DS CK+3 1703.13
1371: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 9NS 3 NTE D5+1 6309.77
1371: M. Tekieli - J. Gąsiorowski, 20.0, LU/MA 10NS 3 NTS S2-2 20011.03
1463: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 5EW 3 CE C8-1 5048.05
1463: A. Żywiec - K. Cieślak, 3.0, SL/LD 6EW 5 DE CK-1 10022.27
1559: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 3NS 6 HW C7-1 10068.75
1559: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 4NS 3 NTS CJ-1 10042.00
 +/-
 WYNIK34.41
 MIEJSCE264