Turniej na maksy

Sobota, 8 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: R. Musielak - A. Różańska, 1.5, -/KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 5NS 5 DE C9+1 42061.76
13: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 6NS 3 NTW C6= 6008.82
24: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 9NS 3 DW HJ+1 13038.24
24: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 10NS 1 NTW S4+3 18047.06
323: A. Janiszewski - M. Nowacka, 0.0, 3NS 3 HN DQ+1 17032.35
323: A. Janiszewski - M. Nowacka, 0.0, 4NS 3 D xE SA-3 800100.00
428: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 7NS 3 NTE D2= 60055.88
428: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 8NS 4 SN H10= 42041.18
527: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 1NS 3 D xW S8-4 80099.83
527: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 2NS 2 HW H6-1 5056.23
610: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 15EW 3 NT xS CK-2 500100.00
610: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 16EW 2 HE DA= 11041.18
711: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 19EW 4 SW C3= 62073.53
711: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 20EW 3 CS H4-2 20079.41
812: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 13EW 2 CN HA+2 13032.35
812: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 14EW 4 HE DQ+1 45061.76
98: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 17EW 3 S xE H9-3 50011.76
98: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 18EW 3 NTW C7+1 43047.06
109: M. Pancewicz - . , 0.0, 11EW 3 H xE DA-1 10079.41
109: M. Pancewicz - . , 0.0, 12EW 4 HN CA+2 68026.47
1119: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 25EW 4 S xN D4-1 100100.00
1119: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 26EW 2 CE DK-1 10064.71
1222: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 29EW 3 NTW H7+1 63084.03
1222: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 30EW 3 HE DA-2 1004.62
1316: M. Skulska - D. Góralski, 3.0, -/KP 23EW 3 HS S4-1 10079.41
1316: M. Skulska - D. Góralski, 3.0, -/KP 24EW 3 DW C5+1 13085.29
1417: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 27EW 4 DE S5-1 508.82
1417: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 28EW 2 SN D8+1 14041.18
1520: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 21EW 2 NTS S2+1 1505.88
1520: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 22EW 2 SE DK+1 14073.53
 +/-
 WYNIK54.73
 MIEJSCE11