Turniej na maksy

Sobota, 8 lipca 2017

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: M. Skulska - D. Góralski, 3.0, -/KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 5EW 3 DE D4+3 17011.76
110: M. Jackiewicz - W. Kosiorek, 1.0, KP 6EW 2 SW D5+2 17073.53
211: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 9EW 4 DW HJ= 13061.76
211: T. Perduta - H. Komodziński, 0.0, -/KP 10EW 3 DW C9+1 1305.88
312: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 3EW 2 HN D2+1 14076.47
312: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 4EW 4 SS C8+1 65032.35
48: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 7EW 3 NTE D2= 60044.12
48: P. Szubarga - P. Szubarga, 3.5, KP 8EW 4 SN HQ= 42058.82
59: M. Pancewicz - . , 0.0, 1EW 3 DW S8-4 20018.86
59: M. Pancewicz - . , 0.0, 2EW 2 SN D7-2 20087.37
619: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 15EW 5 DS C9-1 10079.41
619: M. Bielska - T. Cheładze, 0.0, 16EW 3 HE DA= 14070.59
722: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 19EW 4 SE S5= 62073.53
722: B. Oblak - A. Wrzecionkowska, 0.0, kp/- 20EW 2 SN C2+1 14017.65
823: A. Janiszewski - M. Nowacka, 0.0, 13EW 3 NTN C5-1 10079.41
823: A. Janiszewski - M. Nowacka, 0.0, 14EW 3 CW D2-1 508.82
917: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 17EW 4 HN CQ= 42044.12
917: M. Zarzyka - W. Balawender-Czynsz, 0.0, 18EW 3 NTE SJ+1 43047.06
1020: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 11EW 4 DN HA= 13058.82
1020: E. Seichter - T. Wasilewski, 16.0, KP 12EW 4 HN D10+1 65061.76
113: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 25NS 4 DW S2-1 10023.53
113: G. Bełkowski - J. Machura, 0.0, 26NS 3 CE H9-1 10035.29
124: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 29NS 3 NTW C7+3 6904.62
124: A. Łoziński - T. Rumiński, 1.5, KP/- 30NS 3 HE CJ= 14031.09
136: R. Musielak - A. Różańska, 1.5, -/KP 23NS 3 HS S4-1 10020.59
136: R. Musielak - A. Różańska, 1.5, -/KP 24NS 3 DW C5+1 13014.71
1428: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 27NS 3 NTE H10= 40044.12
1428: J. Siwczyński - K. Bonowicz, 3.0, KP 28NS 4 SN DJ-1 1008.82
1527: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 21NS 2 CS HK-2 2005.88
1527: J. Kurkowski - M. Farbiszewski, 2.0, KP 22NS PASS- = 082.35
 +/-
 WYNIK42.77
 MIEJSCE29