Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
136Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/2443.6064.779
28Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DSDS/673.6055.208
322Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
PK
MP
MP/13744.157
432Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
11.0
5.0
WPWP/24442.356
525Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/2443.6035.555
64Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/673.6031.614
715Ryszard Skotarski
Kazimierz Banek
12.0
7.0
MPMP/13722.913
834Bogumiła Jakubowska
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/2443.6020.732
95Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/673.6019.712
1014Mariusz Kowalczyk
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
KP
DS/6718.912
1120Andrzej Hycnar
Marek Surmiak
13.0
5.0
PK
MP
MP/13718.412
1223Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
3.0
MPMP/13716.782
136Barbara Radomska
Ryszard Korpalski
3.0
2.0
DSDS/673.6016.531
1428Wojciech Przybylski
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
WPWP/2443.6014.741
1510Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6711.051
1621Adam Stono
Ziemowit Sacha
11.0
1.0
PK
MP
MP/1377.611
177Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/673.601.481
1830Janusz Suszczyński
Lidia Suszczyńska
4.0
0.0
WPWP/2443.60-0.70
1918Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
5.0
MPMP/137-2.81
2026Jerzy Nowak
Jarosław Nowak
12.0
2.0
WPWP/2443.60-4.25
212Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
5.0
DSDS/673.60-5.55
229Michał Wittenbeck
Piotr Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/673.60-7.78
233Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
4.0
DSDS/673.60-8.55
2419Krzysztof Jakubas
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/137-9.79
2511Aleksander Czajka
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/67-10.20
261Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/673.60-12.25
2724Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
5.0
MPMP/137-18.81
2827Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
WP/2443.60-20.09
2916Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
4.0
11.0
MPMP/137-35.48
3031Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/2443.60-39.01
3129Małgorzata Węglewska
Bogna Latowska
0.0
2.0
WPWP/2443.60-39.41
3233Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
0.5
0.5
WPWP/244-42.28
3317Maciej Wąsowicz
Feliks Wawrzon
0.5
1.5
MPMP/137-42.98
3412Magda Wołodko
Rafał Przywara
0.0
0.5
DSDS/67-77.78

Statystyka ośrodków...