Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 czerwca 2017

Wyniki z 3 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: A. Czajka - T. Struzik, 12.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
15: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 16NS 1 NTE CT-1 1003.80
15: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 17NS 5 HS SA-1 50-6.60
15: P. Klubiński - L. Warężak, 18.0, DS 18NS 3 NTE H4-1 503.60
26: B. Radomska - R. Korpalski, 5.0, DS 19NS 3 CN DA+1 1300.93
26: B. Radomska - R. Korpalski, 5.0, DS 20NS 3 NTS S6= 6001.53
26: B. Radomska - R. Korpalski, 5.0, DS 21NS 2 NTE S7= 120-0.20
37: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 22NS 4 HxN SQ-1 1004.60
37: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 23NS 2 HxW C9+1 870-10.60
37: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 24NS 3 NTS D9-2 100-7.53
48: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 25NS TD 0.00
48: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 26NS 5 CN S4-1 100-3.07
48: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 27NS 4 CE DJ-1 504.80
59: M. Wittenbeck - P. Marcinowski, 14.0, DS 1NS 4 HN C9+2 4802.00
59: M. Wittenbeck - P. Marcinowski, 14.0, DS 2NS 3 NTN DQ+1 6307.00
59: M. Wittenbeck - P. Marcinowski, 14.0, DS 3NS 4 HN DA+1 4502.20
61: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 4NS 3 HxW CA-2 5004.27
61: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 5NS 3 HxN SJ-3 800-10.80
61: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 6NS 3 NTS D6+2 4603.67
72: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 7NS 6 SN CK= 143012.13
72: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 8NS 1 NTE D5= 90-3.33
72: P. Kulesza - K. Kukuła, 10.0, DS 9NS 5 HxW DA-1 200-3.93
83: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 10NS 3 CS S7-2 200-0.33
83: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 11NS 3 DS S7-1 50-0.47
83: J. Drozdowski - K. Obłój, 16.0, DS 12NS 4 HW H6= 420-5.80
94: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 13NS 2 NTS D7-1 100-3.80
94: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 14NS 3 SS HA-2 100-0.53
94: W. Szałapak - M. Filak, 3.0, DS 15NS 5 CS SK-1 100-3.73
 +/-
 WYNIK-10.20
 MIEJSCE25