Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 126: J. Duda - W. Rybka, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 13EW 4 SN H5+1 65055.91
1111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 14EW 3 SxN H5-1 10079.53
2112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 17EW 3 CN S3-1 507.15
2112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 18EW 3 NTN DQ+1 63023.62
3113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 21EW 4 SxS HK= 7908.27
3113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 22EW 3 NTxN DJ= 5501.64
4114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 25EW 6 SxN SJ= 12106.52
4114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 26EW 3 NTE H5= 60072.58
5115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 29EW 2 HS C7+3 20045.42
5115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 30EW 3 NTN C3-1 5023.66
6116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 1EW 3 HxS S5= 5300.81
6116: T. Garbacik - A. Trygar, 24.0, MP 2EW 2 DxS S5+1 3802.76
7117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 5EW 2 HxN D4-1 20011.42
7117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 6EW 3 NTS DQ-3 15094.49
8118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 9EW 2 NTN DK-3 15095.19
8118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 10EW 3 NTS SK= 60016.14
9121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 15EW 4 HS D8= 62045.64
9121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 16EW 017.32
10105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 19EW 3 SW HT= 14039.29
10105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 20EW 3 CN DK+1 13028.40
11106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 23NS 4 DxE S2-1 20097.55
11106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 24NS 4 HxW C8+1 6904.89
12107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 27NS 3 NTE S3+2 46029.63
12107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 28NS 2 NTN H2-2 20024.14
13108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 31NS 5 DxW HA-1 1006.81
13108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 32NS 6 HS S3+1 101053.60
14109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 3NS 4 SN H3+1 45052.76
14109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 4NS 1 NTE HK-1 10074.41
15110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 7NS 3 NTN D5= 60092.52
15110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 8NS 1 SW C8+1 11040.16
 +/-
 WYNIK38.41
 MIEJSCE263