Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1129: M. Kuflowski - J. Żmuda, 19.0, MP/MA 15NS 4 HS D8+1 65087.30
1129: M. Kuflowski - J. Żmuda, 19.0, MP/MA 16NS 3 SW H4= 14029.13
2126: J. Duda - W. Rybka, 8.0, MP 17NS 3 CN S3-1 5092.85
2126: J. Duda - W. Rybka, 8.0, MP 18NS 3 NTN DQ+1 63076.38
3127: M. Adamczyk - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 19NS 4 SxW H6= 7905.16
3127: M. Adamczyk - K. Dziadkowiec, 12.0, MP 20NS 3 CN DK+1 13071.60
4124: Ł. Baniak - M. Dominik, 1.5, MP 21NS 4 SxS HK= 79091.73
4124: Ł. Baniak - M. Dominik, 1.5, MP 22NS 4 DS SA= 13073.57
5125: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 23NS 2 NTS D7-2 20017.49
5125: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP 24NS 4 HE C8+1 45051.22
6122: W. Gąssowski - W. Klapper, 33.0, MP/SL 25NS 6 SxN C8-1 1006.11
6122: W. Gąssowski - W. Klapper, 33.0, MP/SL 26NS 2 HxS DA-2 50031.46
7123: G. Superson - M. Superson, 16.0, MP 27NS 4 HW H9+2 48015.15
7123: G. Superson - M. Superson, 16.0, MP 28NS 3 NTN ST-1 10055.97
8120: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 29NS 2 NTS DT+2 18046.56
8120: M. Jaworski - R. Sukiennik, 24.0, MP 30NS 3 NTS CJ-2 10040.84
9134: J. Michałek - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 31NS 4 HS C8+2 68064.40
9134: J. Michałek - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 32NS 6 HS S3+1 101053.60
10135: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 1NS 2 HS S8= 11064.80
10135: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP 2NS 2 NTE D3= 12019.29
11132: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM 3EW 4 SN H5+1 45047.24
11132: K. Skąpski - J. Skąpski, 6.0, MP/WM 4EW 1 NTE HK+1 12079.53
12133: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 5EW 6 CW S8= 92036.22
12133: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 6EW 3 NTS DK= 4005.91
13130: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Trybała, 8.0, MP/FRA 7EW 2 HN DJ+1 14025.59
13130: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Trybała, 8.0, MP/FRA 8EW 3 SW HA-1 5030.71
14131: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 9EW 3 CS SJ+1 13038.40
14131: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 10EW 3 NTN C5-1 10077.17
15128: F. Kurlit - K. Kuflowski, 3.0, MP 11EW 4 HW SJ+1 45073.23
15128: F. Kurlit - K. Kuflowski, 3.0, MP 12EW 4 HN D2= 62021.43
 +/-
 WYNIK47.67
 MIEJSCE173