Turniej na maksy

Poniedziałek, 22 maja 2017

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 125: J. Wrześniak - G. Żyła, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 7EW 4 HS CK-2 20071.65
1108: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 8EW 2 SW C8+1 14076.77
2109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 11EW 5 CxN H9+1 6500.79
2109: J. Jeleń - T. Bisping, 7.0, MP 12EW 5 DxW CA-3 50043.65
3110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 15EW 4 HS D8-1 10079.76
3110: M. Dąbek - L. Faber, 5.5, MP 16EW 3 SW H4= 14070.87
4111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 19EW 4 SxE HT+1 99099.20
4111: Ł. Lebioda - A. Jezioro, 40.0, MP 20EW 1 NTN D2= 9061.60
5112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 23EW 2 NTS D7-2 20082.51
5112: A. Jurkiewicz - M. Lankosz, 14.0, MP 24EW 4 HE C8+1 45048.78
6113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 27EW 4 HW H9+2 48084.85
6113: A. Owoc - Z. Gędłek, 6.5, MP 28EW 3 NTN HQ-3 30093.10
7114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 31EW 5 SxW H6-2 30071.60
7114: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 32EW 6 HS SJ+1 101046.40
8115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 3EW 4 SS H5+1 45047.24
8115: J. Natorski - R. Podsiadły, 8.0, MP 4EW 2 HS H6-1 10063.78
9117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 9EW 4 HW SK-2 20018.00
9117: W. Skoś - E. Somogyi, 3.0, MP 10EW 2 CN DA+1 11048.43
10118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 13EW 4 SN S6+2 68012.60
10118: M. Praszałowicz - H. Święch, 12.0, MP 14EW 3 HE SK-1 5052.36
11119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 17NS 4 CS C8-3 15080.16
11119: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 18NS 3 NTN DJ= 60047.64
12121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 21NS 3 CxW C4+3 7701.57
12121: A. Serafin - B. Wardzała, 12.0, MP 22NS 5 CxE D6-1 20090.64
13105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 25NS 6 SxN DQ-1 1006.11
13105: S. Gwizdek - A. Lubojemski, 14.5, MP 26NS 1 NTW CQ+4 21043.55
14106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 29NS 3 NTS D6+1 63087.80
14106: B. Lesiecka - K. Michałek, 14.0, MP/SL 30NS 3 NTS CJ-2 10040.84
15107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 1NS 4 HxS HA-1 10024.40
15107: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 2NS 2 HW D3= 11024.41
 +/-
 WYNIK54.04
 MIEJSCE69