Turniej na maksy
Środa, 7 grudnia 2016
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
61
Krzysztof Lewandowski
Beata Bojarska
5.0
5.0
WP
WP/244
62.32
12
5
54
Maciej Masłowski
Jadwiga Nowak
1.5
11.0
WP
WP/244
60.75
10
6
46
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LD
WP/244
60.27
9
7
48
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WP
WP/244
59.21
8
9
55
Stanisław Drzymała
Jan Borychowski
5.0
12.0
WP
WP/244
57.55
7
10
43
Jacek Kokociński
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WP
WP/244
57.49
6
12
58
Marcin Woźniak
Cezary Serek
7.0
15.0
WP
WP/244
57.04
5
13
65
Przemysław Hauser
Leszek Rosochowicz
9.0
5.0
WP
WP/244
56.94
4
14
47
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WP
WP/244
56.16
4
15
41
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.0
1.0
WP
WP/244
56.09
3
22
49
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WP
WP/244
54.00
2
23
72
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
2.5
WP
WP/244
53.33
2
24
53
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WP
WP/244
53.04
2
25
73
Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WP
WP/244
52.96
2
28
66
Marek Janik
Andrzej Gruszecki
5.0
0.0
WP
NZ
WP/244
52.57
1
33
60
Waldemar Bąk
Paweł Biś
1.5
1.5
WP
WP/244
51.26
1
34
70
Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WP
WP/244
-0.19
50.72
1
36
69
Janusz Kopras
Krzysztof Janecki
3.0
1.0
WP
WP/244
50.50
37
64
Barbara Podgórska
Piotr Tyranowski
4.0
4.0
WP
WP/244
49.91
38
62
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
49.02
43
74
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
0.5
0.5
WP
WP/244
48.48
44
45
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.0
2.5
WP
WP/244
48.04
45
39
Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
1.0
0.0
WP
WP/244
48.03
46
50
Wojciech Kaniewski
Jan Sztuba
4.0
1.5
WP
WP/244
47.87
53
42
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/244
45.28
56
71
Sławomir Tomaszewski
Stefan Żuberek
1.5
4.0
WP
WP/244
43.79
57
67
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.0
0.0
WP/244
43.68
58
57
Barbara Speth
Elżbieta Kamińska
1.0
0.0
WP
NZ
WP/244
43.61
61
68
Henryk Duszyński
Krzysztof Jordan
4.0
1.0
WP
WP/244
42.84
62
51
Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WP
WP/244
42.32
63
63
Witold Szczepaniak
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WP
WP/244
42.18
65
40
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
1.5
1.5
WP
WP/244
39.63
66
44
Małgorzata Augustyn
Jerzy Wilczek
2.0
3.0
WP
WP/244
38.56
68
52
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/244
36.46
69
56
Małgorzata Węglewska
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
0.0
NZ
WP/244
36.38
Statystyka ośrodków...