Turniej na maksy
Środa, 30 października 2013
Wyniki z 2 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
42
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
0.0
MP
MP/89
65.11
23
2
22
Wit Klapper
Jarosław Posłuszny
19.0
7.0
MP
MP/89
62.35
22
3
41
Marzena Kwiecińska-Wilk
Maciej Stefaniuk
4.0
12.0
MP
MP/89
61.84
21
5
18
Maksymilian Chodacki
Marek Jaworski
2.0
7.0
SL
MP
MP/89
59.18
19
8
20
Tadeusz Garbacik
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MP
MP/89
57.69
15
10
35
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/89
57.19
13
11
9
Stefan Polański
Dorota Gadaś
2.5
1.5
MP
MP/89
57.03
12
12
38
Jerzy Michałek
Reginald Sukiennik
18.0
7.0
SL
MP
MP/89
56.66
11
13
50
Bartosz Bańkowski
Bartłomiej Igła
2.0
7.0
MP
MP/89
56.21
10
14
12
Piotr Stefanów
Zbigniew Sagan
1.0
7.0
MP
MP/89
55.65
9
16
48
Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
4.0
7.0
MP
SL
MP/89
54.95
6
18
45
Janusz Buksa
Piotr Kamiński
4.0
4.0
SL
MP
MP/89
54.60
5
19
40
Rafał Synowiec
Przemysław Gałek
7.0
4.0
MP
MP/89
54.57
5
20
27
Włodzimierz Wala
Adam Lenda
19.0
2.5
MP
MP/89
54.54
5
21
3
Jan Blajda
Witold Stachnik
13.0
7.0
MP
MP/89
54.42
4
23
21
Aleksander Jezioro
Maciej Szczerczak
19.0
2.5
MP
MP/89
54.16
4
24
30
Marek Gumuła
Anna Bułat
0.0
2.0
MP
MP/89
53.83
4
25
29
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.0
1.5
MP
MP/89
53.08
4
26
44
Piotr Zięba
Maciej Mąka
4.0
4.0
MP
MP/89
53.08
3
27
57
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
4.0
MP
MP/89
52.98
3
28
55
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
7.0
2.5
MP
MP/89
52.63
3
29
23
Tytus Bisping
Marek Filipowski
4.0
12.0
MP
MP/89
52.46
3
31
52
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MP
MP/89
52.34
2
32
51
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MP
MP/89
52.32
2
33
10
Leszek Kirsz
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/89
52.27
2
34
19
Jacek Kalinowski
Waldemar Rybka
7.0
2.5
MP
MP/89
52.25
2
35
6
Jerzy Bałon
Marek Pietrzak
1.0
1.5
MP
MP/89
51.37
2
38
37
Kazimierz Chłobowski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MP
MP/89
50.48
1
39
46
Wacław Gąssowski
Maciej Kliś
12.0
0.5
MP
MP/89
50.07
1
40
25
Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
49.71
1
41
15
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
2.5
MP
MP/89
49.60
1
43
33
Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.0
MP
MP/89
49.33
44
58
Andrzej Trygar
Marek Adamczyk
12.0
4.0
MP
MP/89
49.24
48
49
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
4.0
7.0
MP
SL
MP/89
48.84
49
47
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
2.5
MP
MP/89
48.78
50
5
Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
4.0
4.0
MP
MP/89
48.41
51
16
Bożena Czarska
Ewa Kwiecień
7.0
2.0
MP
MP/89
48.35
52
7
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/89
47.93
53
17
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.0
2.5
MP
MP/89
47.72
55
26
Ryszard Cieślik
Artur Korzybski
0.5
0.5
MP
MP/89
47.25
56
53
Adam Serafin
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/89
47.12
58
4
Łukasz Pląder
Leszek Nowak
1.5
4.0
MP
MP/89
46.61
59
54
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.0
4.0
MP
MP/89
46.27
61
2
Mirosław Kwiatkowski
Czesław Myszczyszyn
1.5
2.5
MP
MP/89
45.71
62
28
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MP
MP/89
45.60
64
34
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/89
45.33
65
11
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
2.0
2.5
MP
MP/89
44.99
66
39
Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MP
MP/89
44.95
67
24
Szczepan Kaczka
Wojciech Skoś
2.5
1.5
MP
MP/89
44.64
68
13
Krzysztof Arabski
Józef Włodarczyk
0.0
0.0
MP
MP/89
44.43
69
32
Zbigniew Galias
Bartłomiej Garda
0.0
0.0
MP
MP/89
44.08
71
59
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.0
MP
MP/89
43.20
72
1
Janusz Rżewski
Andrzej Juszczyk
4.0
4.0
MP
MP/89
43.08
73
56
Jerzy Jeleń
Bogdan Palczyński
1.5
7.0
MP
MP/89
43.01
74
36
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
7.0
4.0
MP
MP/89
42.61
78
43
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MP
MP/89
38.01
79
31
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MP
MP/89
37.84
80
8
Jerzy Dobrowolski
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MP
MP/89
34.61
81
14
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.0
2.0
MP
MP/89
30.89
Statystyka ośrodków...