Turniej na maksy
Środa, 22 czerwca 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
39
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/89
66.62
15
7
64
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/89
59.25
12
11
38
Bogusław Wardzała
Wacław Gąssowski
7.0
12.0
MP
MP/89
57.99
9
13
37
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/89
57.39
8
17
61
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
55.88
6
18
53
Leszek Ochał
Zdzisław Gędłek
2.5
4.0
MP
MP/89
55.79
5
20
57
Marcin Bojarski
Mateusz Sobczak
5.0
7.0
MP
DS
MP/89
55.36
4
24
56
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.5
1.5
MP
MP/89
54.39
3
28
46
Aleksandra Jurkiewicz
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/89
53.66
3
29
42
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
12.0
11.0
MP
MP/89
53.53
3
30
63
Jacek Kalinowski
Janusz Skrzypek
7.0
0.0
MP
MP/89
53.38
3
32
45
Waldemar Rybka
Kazimierz Gałka
4.0
5.0
MP
MP/89
53.35
2
36
47
Maciej Mąka
Piotr Zięba
5.0
5.0
MP
MP/89
52.77
2
39
32
Zbigniew Przeginiak
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MP
MP/89
51.53
2
40
51
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
51.50
2
42
49
Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
0.5
2.5
MP
MA
MP/89
51.13
1
48
58
Sławomir Gwizdek
Andrzej Lubojemski
1.5
13.0
MP
MP/89
50.68
1
49
59
Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Dudzik
5.0
12.0
MP
MP/89
50.39
1
50
33
Tadeusz Rejdych
Marek Heichel
7.0
3.0
MP
MP/89
50.23
1
52
50
Barbara Seagram
Alex Kornel
5.0
5.0
USA
MP/89
49.96
57
40
Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MP
MP/89
48.92
59
55
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
48.75
61
54
Stanisław Jaros
Adam Lenda
5.0
3.0
MP
MP/89
48.67
66
44
Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MP
MP/89
48.06
72
52
Anna Burda
Zdzisław Burda
2.0
0.0
MA
MP
MP/89
46.47
76
48
Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
4.0
MP
MP/89
45.43
77
31
Robert Podsiadły
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
4.0
MP
MP/89
45.36
82
62
Maciej Kliś
Wit Klapper
2.5
21.0
MP
SL
MP/89
44.47
85
60
Ryszard Cieślik
Liliana Korwin-Kossakowska
2.0
0.0
MP
MP/89
43.57
87
65
Łukasz Pląder
Przemysław Kurzak
3.0
2.0
MP
MP/89
43.49
90
34
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/89
42.46
91
41
Małgorzata Praszałowicz
Magdalena Lankosz
5.0
9.0
MP
MP/89
42.28
97
43
Józef Gładysz
Hanna Łazarska
5.0
0.0
MP
MP/89
38.90
98
36
Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MP
MP/89
37.75
100
35
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
33.21
Statystyka ośrodków...