Turniej na maksy
Środa, 30 marca 2016
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
3
108
Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WP
WP/247
64.97
15
4
107
Beata Bojarska
Sławomir Piechocki
5.0
7.0
WP
LB
WP/247
62.69
14
10
73
Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
11.0
3.0
WP
WP/247
59.54
11
14
103
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/247
58.23
9
15
81
Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/247
57.80
8
17
76
Jerzy Stefanowski
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/247
57.66
7
18
105
Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
3.0
3.0
WP
MA
WP/247
57.25
6
21
75
Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
2.5
4.0
WP
WP/247
56.34
5
23
99
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WP
WP/247
55.49
4
25
80
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LD
WP/247
55.38
3
27
96
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
5.0
11.0
WP
WP/247
54.94
3
28
102
Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.5
2.0
WP
WP/247
54.66
3
29
95
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
13.0
15.0
WP
WP/247
54.44
3
34
74
Jan Borychowski
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
LB
WP
WP/247
53.30
3
35
84
Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.0
WP
WP/247
53.28
2
39
86
Henryk Duszyński
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WP
WP/247
52.54
2
42
106
Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
3.0
WP
WP/247
52.24
2
43
104
Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
4.0
WP
WP/247
52.02
2
46
82
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
3.0
WP
WP/247
51.59
1
49
94
Tomasz Olenderek
Paweł Rymarowicz
0.0
0.0
NZ
WP
WP/247
51.13
1
54
90
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WP
WP/247
50.34
1
56
98
Jerzy Nowak
Jarosław Nowak
12.0
1.5
WP
WP/247
50.06
62
78
Jerzy Bajka
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WP
WP/247
49.38
66
91
Joanna Kazmucha
Piotr Winiarczyk
3.0
1.5
WP
WP/247
48.44
69
89
Przemysław Nowakowski
Maciej Wiliński
2.0
3.0
WP
WP/247
47.79
73
79
Maciej Masłowski
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.5
WP
WP/247
46.92
86
85
Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/247
43.93
92
88
Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
1.5
WP
WP/247
42.15
94
101
Zdzisław Stryła
Michał Zimpel
1.0
1.5
WP
WP/247
41.27
95
93
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/247
41.14
98
100
Andrzej Gruszecki
Zygfryd Banecki
0.0
3.0
NZ
WP
WP/247
39.97
101
83
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.5
WP
WP/247
39.16
102
77
Lidia Suszczyńska
Justyna Łaniewska
0.0
1.5
WP
WP/247
38.12
103
97
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.5
1.5
WP
WP/247
37.32
104
87
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
1.5
2.5
WP
WP/247
37.27
107
92
Barbara Speth
Mieczysław Lewandowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247
32.02
Statystyka ośrodków...