Turniej na maksy
Środa, 24 lutego 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
3
66
Jakub Kowal
Konrad Ciborowski
12.0
11.0
MP
MP/89
60.18
15
5
37
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/89
-0.19
59.89
14
10
40
Ryszard Cieślik
Zbigniew Przeginiak
2.0
3.0
MP
MP/89
57.73
11
13
48
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
2.5
MP
MP/89
57.42
9
14
39
Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
SL
MP
MP/89
57.24
9
15
47
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
-0.19
57.23
8
21
27
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MP
MP/89
55.47
5
24
54
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/89
-0.19
54.89
4
29
64
Wit Klapper
Kazimierz Chłobowski
21.0
11.0
SL
MP
MP/89
-0.19
54.09
3
30
55
Tomasz Stryszawski
Marek Jaworski
7.0
12.0
MP
MP/89
53.83
3
33
31
Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
53.29
3
35
59
Krzysztof Skąpski
Ryszard Calik
3.0
3.0
MP
MP/89
53.25
2
37
57
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/89
52.89
2
40
29
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/89
52.68
2
41
35
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
52.48
2
42
43
Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MP
MP/89
52.42
2
46
50
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
51.50
1
47
58
Stanisław Urbanowski
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MP
MP/89
51.24
1
54
45
Stanisław Król
Marian Sierpiński
5.0
0.5
MP
MP/89
50.75
1
56
51
Wacław Gąssowski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MP
MP/89
50.67
57
53
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MP
MP/89
50.52
58
49
Kazimierz Latawiec
Adam Lenda
11.0
3.0
MP
MP/89
50.37
60
34
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
3.0
MP
MP/89
49.85
63
62
Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MP
MP/89
49.21
64
65
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MP
MP/89
49.01
66
61
Kazimierz Gałka
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MP
MP/89
48.31
68
38
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/89
48.28
70
30
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
47.34
74
44
Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MP
MP/89
46.88
76
56
Marcin Krawczyk
Janusz Wrześniak
12.0
2.5
MP
MA
MP/89
46.70
81
60
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
45.91
85
41
Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MP
MP/89
-0.19
45.37
87
46
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MP
MP/89
44.83
89
36
Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MP
MP/89
44.29
94
28
Leszek Faber
Mirosław Kwiatkowski
2.5
1.5
MP
MP/89
42.32
96
52
Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
5.0
MP
MP/89
41.73
100
33
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/89
40.72
103
42
Stefan Polański
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MP
MP/89
40.23
104
32
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
39.13
105
63
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/89
38.93
Statystyka ośrodków...