Turniej na maksy
Środa, 30 grudnia 2015
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
35
Maciej Kliś
Tadeusz Garbacik
2.5
12.0
MP
MP/230
65.35
19
2
97
Cezary Serek
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WP
WP/244
65.17
19
3
59
Tomasz Prądzyński
Tomasz Tapper
4.0
2.0
OP
OP/95
63.53
18
4
17
Przemysław Zawada
Wojciech Strzemecki
15.0
19.0
WM
MP/230
63.02
17
5
95
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WP
WP/244
61.65
16
6
93
Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.0
WP
WP/244
60.13
15
7
41
Ryszard Woliński
Józef Tokarz
12.0
7.0
MP
MP/230
59.97
15
8
4
Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DS
DS/68
59.67
14
9
40
Stanisław Pająk
Marek Witek
13.0
21.0
SW
LB
MP/230
59.61
13
10
19
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
MA
MP/230
59.57
13
11
25
Maria Haldenby
Colin Haldenby
0.0
0.0
MP/230
59.32
12
12
6
Waldemar Majewski
Marian Ganicz
3.0
2.5
DS
DS/68
59.31
11
13
43
Honorata Sobolewska
Ryszard Sakowicz
1.0
15.0
LB
MP/230
58.84
10
14
42
Krystyna Marson
Elżbieta Horbaczewska
0.0
0.0
MP/230
57.43
10
15
58
Grażyna Majchrowska
Piotr Klichta
0.5
4.0
OP
OP/95
56.45
9
16
82
Marek Parol
Aleksander Kasprzak
3.0
18.0
PM
PM/66
56.14
8
17
55
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
55.91
8
18
71
Wacław Janicki
Aleksander Chrenowski
17.0
13.0
WP
PM
PM/66
55.77
7
19
29
Aida Wójcik
Anne Cuvelette
1.0
6.0
OP
FR
MP/230
55.64
6
20
15
Magdalena Głombińska
Zbigniew Hałaczkiewicz
2.0
5.0
MA
LD
MP/230
55.61
5
21
89
Jan Borychowski
Karol Mońko
12.0
4.0
LB
WP
WP/244
55.26
5
22
61
Jerzy Kajzer
Andrzej Waleśkiewicz
4.0
1.5
PM
AMA
PM/66
54.98
4
23
12
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/68
54.88
4
24
74
Stanisław Szejko
Marek Bednarczyk
5.0
2.0
PM
PM/66
54.87
4
25
73
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
2.5
4.0
PM
PM/66
54.76
4
26
30
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
3.0
3.0
MP
MP/230
54.72
4
27
96
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WP
WP/244
54.70
4
28
5
Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
2.5
DS
DS/68
0.19
54.58
4
29
48
Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
MP/230
54.32
3
30
27
Jolanta Meller
Ryszard Wroński
0.0
0.5
MA
MP/230
54.29
3
31
78
Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
19.0
PM
PM/66
54.29
3
32
83
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PM
PM/66
53.74
3
33
80
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
3.0
3.0
PM
PM/66
53.59
3
34
44
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.0
1.5
DS
MP/230
53.54
3
35
18
Halina Samborek
Wacław Mizera
2.0
2.5
MP
SL
MP/230
53.50
3
36
10
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
11.0
9.0
DS
DS/68
-0.19
53.37
3
37
20
Krzysztof Skąpski
Jan Skąpski
3.0
3.0
MP
WM
MP/230
53.17
2
38
53
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/95
53.16
2
39
63
Krzysztof Niemkiewicz
Krzysztof Przybielski
5.0
3.0
PM
PM/66
53.10
2
40
69
Szczepan Chruścicki
Dariusz Wiktorko
4.0
1.0
PM
PM/66
52.94
2
41
56
Eryk Hamerski
Jerzy Nogański
2.5
3.0
OP
OP/95
52.21
2
42
94
Ilia Krusnell
Zbigniew Kaczorowski
0.0
2.0
NZ
WP
WP/244
52.13
2
43
38
Krystyna Frąckiewicz
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
MP/230
52.11
2
44
101
Henryk Duszyński
Witold Szczepaniak
3.0
4.0
WP
WP/244
51.88
2
45
79
Kazimierz Dominiak
Witold Kaliński
9.0
12.0
PM
PM/66
51.72
1
46
81
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PM
PM/66
51.48
1
47
22
Anna Jaguszewska
Adam Rydz
3.0
2.0
MA
SW
MP/230
51.42
1
48
65
Lechosław Suszka
Marek Kryniewski
4.0
5.0
PM
PM/66
51.37
1
49
68
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PM
PM/66
51.11
1
50
16
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MP/230
50.99
1
51
87
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WP
WP/244
50.93
1
52
100
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
0.0
0.0
LB
WP/244
50.83
1
53
106
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
1.5
1.5
WP
WP/244
50.49
54
98
Piotr Czarnecki
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WP
WP/244
50.34
55
54
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
49.57
56
90
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/244
49.57
57
86
Jerzy Bajka
Adam Peszke
5.0
4.0
WP
WP/244
49.56
58
34
Eugenia Stefanów
Piotr Stefanów
2.0
2.0
MP
MP/230
49.50
59
1
Aleksander Czajka
Janusz Staniów
7.0
5.0
DS
DS/68
-0.19
49.49
60
62
Andrzej Trzeciak
Leszek Szybowski
0.0
1.0
PM
PM/66
49.44
61
91
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WP
WP/244
49.35
62
33
Wojciech Micek
Tadeusz Urbanek
3.0
5.0
PK
MP/230
49.01
63
102
Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
2.5
WP
WP/244
48.73
64
66
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
3.0
3.0
PM
PM/66
48.57
65
70
Ryszard Kamiński
Dariusz Podfigurny
3.0
4.0
PM
PM/66
48.29
66
57
Ryszard Wojnarski
Ryszard Wojnarski
2.5
2.5
OP
OP/95
48.23
67
31
Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
2.5
5.0
MP
MP/230
47.46
68
84
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
0.0
0.0
AMA
PM/66
47.16
69
3
Andrzej Pliszczyński
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DS
DS/68
0.19
47.07
70
28
Hanna Kalotka-Kręglewska
Mieczysław Magott
1.5
2.5
MA
OP
MP/230
46.88
71
103
Ewa Mielcarzewicz
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
46.55
72
51
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
46.50
73
67
Stanisław Bujała
Władysław Łobacz
3.0
2.5
PM
PM/66
45.86
74
72
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.0
4.0
AMA
PM
PM/66
45.66
75
105
Jerzy Rodziewicz
Jerzy Stefanowski
4.0
3.0
WP
WP/244
45.63
76
14
Zofia Mika-Siudak
Ellena Marczykiewicz-Olech
0.0
1.0
MA
MP/230
45.50
77
88
Adam Meller
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/244
45.27
78
2
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DS
DS/68
-0.19
45.11
79
26
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/230
45.07
80
50
Julian Mroziak
Jacek Wyszyński
4.0
2.0
OP
OP/95
44.94
81
47
Eugeniusz Seichter
Adam Seichter
11.0
0.0
KP
MP/230
44.90
82
39
Dorota Sikorska-Piesiewicz
Andrzej Piesiewicz
0.0
5.0
MA
MP/230
44.69
83
77
Wojciech Szybowski
Artur Szybowski
0.5
0.0
PM
PM/66
44.33
84
7
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DS
DS/68
43.52
85
76
Marzena Banach
Jarosław Brzeziński
1.5
2.0
PM
PM/66
43.37
86
9
Marek Bałdysz
Maciej Rochowicz
13.0
5.0
DS
DS/68
-0.19
43.11
87
99
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Lewandowski
12.0
5.0
WP
WP/244
43.06
88
104
Tomasz Powęzka
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.0
WP
WP/244
42.89
89
85
Andrzej Olejniczak
Maciej Masłowski
0.0
0.5
NZ
WP
WP/244
41.60
90
37
Anna Andrzejewska
Krzysztof Marski
0.0
0.0
MP/230
41.20
91
49
Leopold Przygoda
Adrian Spyrka
4.0
3.0
OP
OP/95
41.11
92
13
Jan Stoklasek
Jerzy Wilczek
4.0
2.5
LB
WP
MP/230
40.88
93
32
Marzena Stępniewska
Ireneusz Piaskowski
0.0
0.0
MP/230
40.78
94
75
Artur Klein
Marek Piętak
0.0
1.0
AMA
PM
PM/66
40.71
95
64
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
2.5
1.5
PM
PM/66
40.44
96
8
Sławek Robel
Stanisław Szuba
4.0
5.0
DS
DS/68
38.95
97
24
Wacław Kryński
Piotr Błoch
0.0
0.0
MA
MP/230
38.18
98
23
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MP/230
38.13
99
46
Kazimiera Przybyło
Ewa Krakówka
1.5
1.0
MP
KP
MP/230
38.04
100
52
Andrzej Rosikoń
Zdzisław Szyksznian
0.0
3.0
OP
OP/95
36.89
101
36
Aleksandra Liska
Sławomir Białostocki
0.0
0.0
MP/230
34.70
102
92
Hanna Utecht
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WP
WP/244
34.27
103
21
Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MP/230
34.13
Statystyka ośrodków...