Turniej na maksy
Poniedziałek, 16 listopada 2015
Wyniki z 18 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
139
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
67.56
33
2
206
Józef Pochroń
Krzysztof Czapczyk
19.0
2.0
PM
PM/102
66.87
33
3
144
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
SL
MP/40
65.80
32
4
245
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
13.0
WP
WP/244
65.50
31
5
16
Kazimierz Komorowicz
Sławek Robel
3.0
4.0
DS
DS/67
64.10
31
6
239
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WP
WP/244
63.09
30
7
229
Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WP
WP/244
63.00
30
8
94
Leszek Szeląg
Piotr Nowicki
5.0
5.0
MA
MA/65
62.59
29
9
161
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/95
62.15
29
10
14
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
4.0
DS
DS/67
61.97
28
11
183
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
9.0
5.0
PD
PD/81
61.59
27
12
103
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
3.0
2.5
MA
MA/86
60.67
27
13
169
Adrian Spyrka
Tomasz Tapper
3.0
2.0
OP
OP/95
60.50
26
14
48
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
13.0
5.0
KP
KP/50
59.98
26
15
61
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
4.0
3.0
KP
KP/50
59.80
25
16
34
Radosław Surowiak
Waldemar Maciejewski
4.0
3.0
DS
DS/72
59.23
25
17
84
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
MA/46
59.18
24
18
18
Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
59.09
24
19
194
Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
WP
PM/102
59.02
23
20
137
Jerzy Dusza
Jacek Witek
2.0
2.0
MP
MP/138
58.93
23
21
131
Witold Stachnik
Ryszard Skotarski
7.0
12.0
MP
MP/101
58.90
22
22
39
Zdzisław Patreuha
Krzysztof Grela
4.0
4.0
DS
DS/72
58.87
22
23
249
Zofia Mikołajczyk
Marek Szukała
3.0
19.0
WP
WP/244
58.85
21
24
38
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DS
DS/72
58.79
21
25
209
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
18.0
7.0
PM
PM/102
58.79
20
26
124
Jan Lipior
Bogusław Sygulski
5.0
4.0
PK
MP/101
58.76
20
27
36
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
58.74
19
28
215
Arkadiusz Budziszewski
Maciej Cieślukowski
0.0
0.0
WP/151
58.71
19
29
213
Jacek Wolski
Roman Fąs
0.0
0.0
WP
WP/151
58.12
18
30
234
Maciej Młynarczyk
Andrzej Sienkiewicz
4.0
5.0
WP
WP/244
57.91
17
31
123
Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MP
MP/101
57.61
17
32
64
Jarosław Hołowiak
Zbigniew Wojdak
4.0
3.0
LB
LB/75
57.57
16
33
204
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
WM
PM/102
57.18
16
34
7
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
57.18
15
35
77
Andrzej Kaźmierczak
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LD
LD/48
57.05
15
36
85
Andrzej Kretkowski
Janusz Kafel
3.0
3.0
ZP
KP
MA/46
56.99
14
37
58
Waldemar Kamiński
Mirosław Graczkowski
7.0
5.0
KP
KP/50
56.70
14
38
8
Halina Pietrzykowska
Józef Rząsa
2.0
2.5
DS
PK
DS/104
56.61
13
39
6
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.5
DS
DS/104
56.48
13
40
115
Przemysław Zawada
Kamil Nowak
15.0
7.0
WM
LB
MP/101
56.36
12
41
80
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
56.14
12
42
98
Kazimierz Falkowski
Aleksander Marciniak
5.0
5.0
MA
MA/65
56.13
11
43
233
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
13.0
13.0
WP
WP/244
55.98
11
44
241
Grażyna Busse
Marcin Pędziński
13.0
15.0
LU
WP
WP/244
55.52
10
45
11
Stanisław Sutkowski
Wacław Diłaj
3.0
1.0
DS
DS/104
55.42
10
46
42
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DS
DS/72
55.39
9
47
74
Tadeusz Kołat
Andrzej Wieczorek
2.0
0.0
LD
LD/48
55.37
8
48
54
Grzegorz Rojewski
Andrzej Buczkowski
12.0
3.0
KP
KP/50
55.30
8
49
129
Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
MP/101
55.21
7
50
192
Wacław Wejknis
Krzysztof Sikorski
15.0
18.0
PM
PM/102
55.18
7
51
19
Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DS
DS/67
55.16
7
52
106
Zenon Filipiak
Krzysztof Pietruszka
2.0
2.0
MA
MA/86
55.11
7
53
24
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
55.09
7
54
53
Mariusz Krakowiak
Mariusz Bielski
5.0
3.0
KP
KP/50
55.07
7
55
12
Bogdan Nowakowski
Włodzimierz Kubas
4.0
2.0
DS
DS/104
54.94
7
56
159
Andrzej Lubojemski
Wacław Gąssowski
13.0
12.0
MP
MP/40
54.93
7
57
225
Ewa Mielcarzewicz
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WP
WP/244
54.85
6
58
102
Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
1.5
2.0
MA
MA/86
54.84
6
59
55
Jan Nawrocki
Jarosław Żurawski
7.0
3.0
KP
KP/50
54.63
6
60
231
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
54.55
6
61
4
Jabłonowski Andrzej
Hutnik Marian
0.0
0.0
NZ
DS/104
54.51
6
62
142
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MP
MP/40
54.21
6
63
172
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
4.0
5.0
PD
PD/70
54.19
6
64
78
Jacek Grzelczak
Jarosław Gąsiorowski
11.0
13.0
LD
MA
LD/48
54.04
6
65
232
Janusz Kopras
Marian Kanikowski
3.0
3.0
WP
WP/244
53.90
6
66
127
Krzysztof Ziewacz
Maciej Rodzaj
5.0
7.0
MP
MP/101
53.85
6
67
171
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
7.0
2.0
PD
PD/70
53.82
6
68
148
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
53.79
5
69
188
Mirosław Małypan
Kazimierz Dominiak
3.0
9.0
PM
PM/102
53.64
5
70
248
Jerzy Stefanowski
Zofia Szczerkowska
3.0
2.0
WP
WP/244
53.38
5
71
26
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
53.33
5
72
189
Witold Kaliński
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/102
53.23
5
73
43
Roland Lippik
Jacek Rutowicz
5.0
4.0
DS
DS/72
53.21
5
74
86
Sławomir Malanowski
Piotr Watemborski
1.5
1.0
MA
MA/46
53.15
5
75
178
Adam Chmielewski
Tomasz Zaleski
7.0
2.5
PD
PD/70
53.08
5
76
191
Krzysztof Niemkiewicz
Józef Idczak
5.0
7.0
PM
PM/102
53.05
5
77
244
Jerzy Roszak
Adam Meller
9.0
5.0
WP
WP/244
53.01
5
78
15
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
52.97
5
79
166
Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OP
OP/95
52.93
4
80
49
Jerzy Bronisławski
Bogdan Zastempowski
4.0
4.0
KP
KP/50
52.80
4
81
193
Jerzy Maciejak
Janusz Warchoł
1.5
4.0
PM
PM/102
52.77
4
82
35
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DS
DS/72
52.75
4
83
51
Andrzej Drzewiecki
Zenon Biczkowski
5.0
5.0
KP
KP/50
52.75
4
84
105
Tadeusz Osiecki
Paweł Gniado
2.0
0.5
MA
MA/86
52.74
4
85
40
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DS
DS/72
52.73
4
86
110
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/101
52.72
4
87
93
Tadeusz Gawroński
Piotr Nowak
4.0
5.0
MA
MA/65
52.58
4
88
141
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
52.46
4
89
68
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
1.0
5.0
LB
LB/75
52.46
4
90
75
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
52.45
3
91
175
Tadeusz Kucharzewski
Waldemar Blusiewicz
0.0
1.0
PD
PD/70
52.43
3
92
223
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
52.39
3
93
128
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
12.0
9.0
MP
MP/101
52.38
3
94
187
Bogumił Macierzyński
Jan Klapkowski
9.0
5.0
PM
PM/102
52.24
3
95
147
Halina Święch
Małgorzata Praszałowicz
5.0
5.0
MP
MP/40
52.14
3
96
122
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
PK
MP/101
52.14
3
97
164
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
52.07
3
98
13
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
51.92
3
99
181
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
51.80
3
100
89
Marcin Piotrowski
Mikołaj Piotrowski
5.0
0.0
KP
MA/46
51.77
3
101
205
Artur Toeplitz
Olena Gruca
5.0
2.0
PM
PM/102
51.68
2
102
184
Piotr Latała
Jarosław Roszczenko
4.0
2.0
PD
PD/81
51.62
2
103
134
Waldemar Guła
Wacław Sypień
4.0
5.0
MP
MP/101
51.58
2
104
220
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/244
51.55
2
105
165
Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OP
OP/95
51.45
2
106
22
Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DS
DS/67
51.45
2
107
126
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PK
MP/101
51.37
2
108
235
Hieronim Nowacki
Henryk Duszyński
5.0
3.0
WP
WP/244
51.29
2
109
174
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
51.11
2
110
214
Paweł Rymarowicz
Sławomir Pawlak
0.0
0.0
WP
WP/151
51.10
2
111
222
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
3.0
WP
WP/244
51.09
2
112
107
Zdzisław Żuber
Marek Szczudło
2.5
2.0
PK
MP/101
51.08
1
113
160
Jarosław Duda
Mirosław Sady
3.0
12.0
MP
MP/40
50.57
1
114
112
Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MP
MP/101
50.56
1
115
132
Ryszard Michalak
Bogusław Konefał
7.0
0.0
PK
MP/101
50.52
1
116
242
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/244
50.52
1
117
238
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/244
50.50
1
118
186
Andrzej Malinowski
Stanisław Brzozowski
5.0
7.0
PM
PM/102
50.48
1
119
157
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MP
MP/40
50.43
1
120
118
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/101
50.43
1
121
143
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
7.0
13.0
MP
MP/40
-0.74
50.43
1
122
71
Mirosław Marszał
Zbigniew Kowalczyk
5.0
1.5
LD
LD/48
50.42
1
123
218
Hanna Czerwińska
Paweł Kasprzak
0.0
0.0
WP/151
50.42
124
73
Lesław Pyda
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
50.33
125
30
Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DS
DS/67
50.17
126
152
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.5
4.0
MP
MP/40
50.14
127
149
Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MP
MP/40
50.04
128
96
Jarosław Szczygieł
Dariusz Krajewski
3.0
13.0
MA
MA/65
50.03
129
146
Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
2.0
5.0
MP
MP/40
49.99
130
208
Patryk Iwaniuk
Jacek Sikora
2.0
4.0
PM
PM/102
49.98
131
114
Andrzej Gałęza
Krzysztof Kapusta
5.0
4.0
MP
MP/101
49.79
132
45
Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.0
1.0
DS
DS/72
49.66
133
17
Artur Pacelt
Andrzej Robak
3.0
4.0
DS
DS/67
49.64
134
117
Marek Surmiak
Andrzej Broda
5.0
12.0
MP
MP/101
49.62
135
202
Zygfryd Figurski
Dariusz Wiktorko
0.0
0.5
PM
PM/102
49.52
136
109
Andrzej Pietrucha
Władysław Słowik
7.0
11.0
MP
MP/101
49.49
137
66
Stefan Waga
Jerzy Sawczak
3.0
1.5
LB
LB/75
49.25
138
145
Grzegorz Superson
Eugenia Stefanów
9.0
2.0
MP
MP/40
49.18
139
156
Reginald Sukiennik
Kazimierz Chłobowski
12.0
11.0
MP
MP/40
49.13
140
20
Ryszard Korotko
Leszek Haber
2.5
4.0
DS
DS/67
49.00
141
200
Leszek Szkudlarek
Roman Kmieciak
7.0
5.0
PM
PM/102
48.70
142
158
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
12.0
7.0
MP
MP/40
0.21
48.62
143
82
Grzegorz Sokołowski
Sławomir Tyndorf
0.0
2.5
MA
MA/46
48.55
144
219
Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
2.0
1.5
WP
WP/244
48.55
145
247
Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WP
WP/244
48.41
146
217
Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WP/151
48.38
147
87
Grzegorz Górecki
Dariusz Jagodziński
4.0
1.5
MA
MA/46
48.36
148
100
Wojciech Stencel
Jakub Zatorski
0.0
0.5
MA
MA/86
48.15
149
221
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/244
48.10
150
47
Ryszard Kurpios
Włodzimierz Maćkowski
1.5
1.5
KP
KP/50
48.05
151
5
Niemirski Zdzisław
Kostek Michał
0.0
0.0
NZ
DS/104
47.77
152
63
Adolf Bogusz
Tomasz Zarębski
5.0
2.5
LB
LB/75
47.70
153
168
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/95
47.69
154
133
Tadeusz Urbanek
Tomasz Mazur
5.0
2.5
PK
MP/101
47.59
155
180
Władysław Szałkiewicz
Janusz Pawluczuk
3.0
5.0
PD
PD/81
47.43
156
179
Grzegorz Zalewski
Henryk Stecewicz
5.0
3.0
PD
PD/81
47.36
157
177
Wiesław Sienkiewicz
Stanisław Walewski
5.0
1.5
PD
PD/70
47.36
158
230
Adam Peszke
Jarosław Nowak
4.0
1.5
WP
WP/244
47.29
159
67
Paweł Ofman
Ryszard Beleć
4.0
3.0
LB
LB/75
47.17
160
60
Lesław Pieśnin
Andrzej Karczewski
3.0
3.0
KP
KP/50
47.17
161
104
Dariusz Olejnik
Wiktor Witkowski
2.0
0.5
MA
MA/86
47.10
162
197
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
46.85
163
116
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/101
46.82
164
119
Mariusz Prewendowski
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
MP
MP/101
46.82
165
121
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
MP/101
46.74
166
88
Albin Borkowski
Kazimierz Buchalski
5.0
1.0
KP
MA/46
46.73
167
101
Kinga Kiraga
Maciej Osmolak
1.5
2.0
MA
MA/86
46.68
168
69
Andrzej Skowroński
Igor Łobodziński
2.5
5.0
LD
LD/48
46.62
169
59
Józef Szulc
Jerzy Powalisz
1.5
2.0
KP
KP/50
46.58
170
31
Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DS
DS/72
46.50
171
224
Marek Klatkiewicz
Jan Weber
5.0
4.0
WP
WP/244
46.42
172
185
Janusz Kobylarski
Danuta Żabicka
4.0
5.0
PM
PM/102
46.42
173
199
Lechosław Suszka
Robert Krawczyk
4.0
3.0
PM
PM/102
46.39
174
79
Waldemar Mamiński
Adam Żywiec
2.5
3.0
LD
SL
LD/48
46.34
175
228
Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
1.5
1.5
WP
WP/244
46.20
176
251
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/244
46.06
177
72
Stanisław Dróżdż
Edward Kałużny
0.0
0.0
LD
LD/48
46.00
178
130
Zdzisław Czajkowski
Maciej Prokuszki
0.0
2.5
MP
MP/101
45.92
179
65
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/75
45.85
180
83
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
1.5
MA
MA/46
45.85
181
198
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
3.0
4.0
PM
PM/102
45.82
182
252
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WP
WP/244
45.66
183
176
Lech Liberadzki
Jolanta Liberadzka
0.0
0.0
PD
PD/70
45.40
184
21
Jerzy Więcławski
Michał Stadnik
4.0
4.0
DS
DS/67
45.32
185
29
Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
4.0
DS
DS/67
45.31
186
113
Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MP
MP/101
45.20
187
92
Leszek Dzieńkowski
Jerzy Manecki
7.0
4.0
MA
MA/65
45.15
188
33
Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DS
DS/72
45.15
189
62
Mieczysław Romanowski
Lucyna Gozdek
2.0
1.0
KP
KP/50
44.96
190
190
Adam Lewandowski
Łukasz Ledóchowski
2.5
2.0
PM
PM/102
44.91
191
136
Tadeusz Przybycień
Sławomir Kowalski
1.5
2.0
MP
MP/138
44.85
192
155
Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
4.0
MP
MP/40
44.73
193
207
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
4.0
PM
PM/102
44.71
194
236
Jerzy Bajka
Zbigniew Przybylczak
5.0
3.0
WP
WP/244
44.67
195
95
Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
MA
MA/65
44.67
196
91
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MA
MA/65
44.48
197
195
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.0
PM
PM/102
44.47
198
97
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/65
44.38
199
37
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
44.28
200
70
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
44.18
201
3
Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
1.5
1.0
DS
DS/104
44.07
202
154
Józef Barczyk
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MP
MP/40
44.04
203
57
Zbigniew Dąbek
Maciej Rechlewski
5.0
2.5
KP
KP/50
43.89
204
212
Michalina Anioła
Krzysztof Janecki
0.0
0.5
WP
WP/151
43.78
205
120
Wiesława Kotelon
Kazimiera Przybyło
2.0
1.5
MP
MP/101
43.68
206
167
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
43.60
207
125
Damian Smulski
Wojciech Micek
3.0
3.0
PK
MP/101
43.23
208
240
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WP
WP/244
43.17
209
163
Grażyna Majchrowska
Leopold Przygoda
0.0
4.0
OP
OP/95
42.97
210
173
Zygmunt Piaścik
Lech Wyrwas
1.0
1.5
PD
PD/70
42.61
211
50
Andrzej Stypczyński
Michał Dolny
3.0
2.0
KP
KP/50
42.27
212
1
Lis Elżbieta
Zbigniew Skórecki
0.0
3.0
NZ
DS
DS/104
42.25
213
2
Tadeusz Janeczek
Krzysztof Baranowski
3.0
1.5
DS
DS/104
41.84
214
151
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
4.0
2.0
MP
MP/40
41.63
215
27
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
41.53
216
23
Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
3.0
DS
DS/67
41.45
217
41
Jan Kulczycki
Zofia Diakowska
1.5
1.5
DS
DS/72
41.34
218
76
Jerzy Gaworczyk
Henryk Krakowiak
5.0
3.0
LD
LD/48
41.06
219
56
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
1.5
KP
KP/50
40.89
220
203
Zbigniew Dybizbański
Krzysztof Przybielski
2.0
3.0
PM
PM/102
40.49
221
243
Janusz Suszczyński
Jerzy Wilczek
4.0
2.5
WP
WP/244
40.32
222
237
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LD
WP/244
40.25
223
182
Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.0
PD
PD/81
40.19
224
138
Lidia Warzecha
Zbigniew Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/138
39.57
225
216
Barbara Radkiewicz
Tomasz Olenderek
0.0
0.0
WP/151
39.49
226
81
Marek Krowicki
Lech Bramorski
1.5
1.0
MA
MA/46
39.42
227
52
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
39.18
228
196
Adam Gadomski
Grzegorz Gliński
2.0
1.0
PM
PM/102
39.13
229
135
Andrzej Kokoszyński
Stanisław Przybylski
0.0
1.5
MP
MP/138
39.08
230
108
Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MP
MP/101
38.16
231
9
Jan Pawlikaniec
Adam Szuszkiewicz
5.0
1.5
DS
DS/104
38.06
232
210
Halina Sułkowska
Wiesława Halmann
0.0
0.0
PM
PM/102
38.06
233
44
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
37.82
234
226
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/244
37.64
235
246
Stefan Żuberek
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WP
WP/244
37.63
236
28
Dariusz Świackiewicz
Wiesław Kubiński
1.0
4.0
DS
DS/67
36.99
237
162
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
36.64
238
32
Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
35.52
239
25
Aleksandra Łyczkowska
Marcin Pastudzki
0.0
2.0
DS
DS/67
35.51
240
99
Kamila Kiraga
Zuzanna Pęsiek
1.0
0.0
MA
MA/86
34.71
241
153
Janusz Rżewski
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MP
MP/40
34.27
242
111
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
12.0
5.0
MP
MP/101
31.49
243
227
Barbara Podgórska
Małgorzata Augustyn
3.0
1.5
WP
WP/244
30.59
Statystyka ośrodków...