Turniej na maksy

Piątek, 30 października 2015

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: R. Rolka - B. Radomska, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: A. Czajka - Z. Sobczyk, 19.0, DS NS 3 HN DQ+1 17093.75
11: A. Czajka - Z. Sobczyk, 19.0, DS NS 3 NTN C7-1 10043.75
11: A. Czajka - Z. Sobczyk, 19.0, DS NS 4 HN ST-1 5031.25
22: K. Ćwik - S. Bałdysz, 8.0, DS NS 3 NTE SQ+1 63025.00
22: K. Ćwik - S. Bałdysz, 8.0, DS NS 3 CE S5-1 5087.50
22: K. Ćwik - S. Bałdysz, 8.0, DS NS 5 HxN D8-2 30025.00
33: J. Więcławski - M. Stadnik, 8.0, DS NS 4 HE SK+1 65043.75
33: J. Więcławski - M. Stadnik, 8.0, DS NS 4 HE SJ= 42025.00
33: J. Więcławski - M. Stadnik, 8.0, DS NS 4 HE H6= 62012.50
44: P. Klubiński - D. Budnik, 11.0, DS NS 2 CN H9-1 10031.25
44: P. Klubiński - D. Budnik, 11.0, DS NS 3 NTN HA-2 1006.25
44: P. Klubiński - D. Budnik, 11.0, DS NS 4 SxS D8+1 99093.75
55: M. Motykiewicz - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 4 SE SA+2 68031.25
55: M. Motykiewicz - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 3 HN DK-1 5018.75
55: M. Motykiewicz - W. Skonieczny, 8.0, DS NS 2 DE HK+2 13037.50
66: K. Kokociński - J. Kamionka, 4.0, DS NS 3 NTN SA= 40031.25
66: K. Kokociński - J. Kamionka, 4.0, DS NS 4 HE SA-1 5050.00
66: K. Kokociński - J. Kamionka, 4.0, DS NS 2 DS SA-1 10025.00
77: A. Jankowska - J. Drozdowski, 14.0, DS NS 3 DN H2+2 1500.00
77: A. Jankowska - J. Drozdowski, 14.0, DS NS 4 SE D8-2 20093.75
77: A. Jankowska - J. Drozdowski, 14.0, DS NS 3 NTW SQ+2 46043.75
88: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS NS 2 HS SJ= 11050.00
88: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS NS 3 HW CJ-1 10081.25
88: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS NS 3 CN HJ-1 500.00
99: B. Bernat - W. Majewski, 6.0, DS NS 5 SN DJ= 45031.25
99: B. Bernat - W. Majewski, 6.0, DS NS 2 HS DJ-1 10068.75
99: B. Bernat - W. Majewski, 6.0, DS NS 5 DS S3+1 42062.50
 +/-
 WYNIK42.36
 MIEJSCE16