Turniej na impy (cav.)
Niedziela, 16 sierpnia 2015
Wyniki z 2 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka KOIM/248
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
20
Przemysław Picheta
Aleksander Smal
3.0
2.0
MP
KOIM/248
62.15
10
3
27
Kacper Kopka
Tomasz Pawełczyk
3.0
2.0
MA
SL
KOIM/248
57.44
9
6
7
Edward Sucharda
Artur Wasiak
2.0
12.0
MA
LD
KOIM/248
42.16
7
8
29
Maciej Kędzierski
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MP
KOIM/248
30.31
6
10
32
Maciej Grabiec
Krzysztof Ziewacz
5.0
5.0
MP
KOIM/248
2.40
28.95
4
11
16
Ewa Dziubińska
Katarzyna Urbańczyk
1.5
2.0
SL
KOIM/248
28.57
3
12
17
Piotr Jasiński
Tomasz Radko
2.0
5.0
MA
MP
KOIM/248
28.56
3
14
3
Piotr Pęsiek
Michał Kaleta
2.5
2.0
MA
SL
KOIM/248
26.07
2
15
30
Jakub Andruszkiewicz
Stanisław Mączka
2.0
3.0
MA
KOIM/248
25.80
2
17
22
Aleksandra Byra
Wojciech Krawczyk
2.0
2.5
MP
KOIM/248
2.40
20.52
2
18
2
Katarzyna Dufrat
Patryk Patreuha
11.0
2.5
MP
DS
KOIM/248
20.48
2
19
26
Kajetan Leśniak
Jan Paczkowski
0.5
1.0
MP
KOIM/248
2.40
20.04
2
20
6
Adam Suchodolski
Monika Suchodolska
2.0
2.0
PM
KOIM/248
18.98
2
21
9
Zuzanna Moszczyńska
Krystian Bączek
3.0
2.0
MA
KOIM/248
18.70
1
22
10
Adrian Bakalarz
Łukasz Trendak
5.0
2.0
SL
MA
KOIM/248
17.98
1
25
19
Adrian Kużel
Wojciech Szybowski
0.5
0.0
PM
KOIM/248
13.68
1
26
12
Mateusz Słuszniak
Tytus Żurawski
1.5
0.0
MP
KP
KOIM/248
13.59
1
27
33
Damian Machura
Wojciech Ligman
2.0
1.5
SL
PM
KOIM/248
2.40
11.20
1
28
23
Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.0
1.0
PM
KOIM/248
2.40
11.11
1
31
25
Marianna Pasińska
Kamila Kiraga
1.0
1.0
MP
MA
KOIM/248
3.72
32
18
Agnieszka Szczypczyk
Jakub Patreuha
4.0
2.5
MP
DS
KOIM/248
-4.35
33
4
Wiktoria Hałas
Jerzy Matura
1.0
3.0
SL
KOIM/248
-5.43
34
1
Mateusz Krzemyk
Roman Madej
1.0
1.0
MP
KOIM/248
-5.68
36
13
Jakub Lenkiewicz
Kinga Zawada
2.0
2.0
MP
SL
KOIM/248
-15.03
37
28
Roland Lippik
Joanna Kokot
5.0
1.0
DS
KOIM/248
2.40
-17.50
38
40
Gabriela Musiał
Katarzyna Łatecka
0.5
1.0
MP
KOIM/248
2.40
-18.33
39
31
Ryszard Kiełczewski
Adam Krysa
18.0
9.0
SL
MP
KOIM/248
2.40
-19.09
40
39
Anna Litwora
Karolina Piekarz
1.5
1.5
MP
KOIM/248
2.40
-19.62
41
21
Krzysztof Superson
Grzegorz Skołyszewski
4.0
3.0
MP
KOIM/248
-19.77
42
37
Anna Kowalska
Piotr Konarski
1.0
2.0
SL
KOIM/248
2.40
-21.96
43
11
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MP
KOIM/248
-22.21
44
34
Tomasz Kanas
Jakub Pilachowski
0.0
0.0
PM
KOIM/248
2.40
-25.71
45
5
Witold Petryszyn
Piotr Wzorek
2.5
2.5
MP
KOIM/248
-26.83
46
24
Angelika Konderak
Krystian Bojeczko
1.5
1.0
MP
PM
KOIM/248
2.40
-27.23
48
14
Karolina Grzegorzewicz
Teresa Wojtusiak
0.5
1.5
SL
KOIM/248
-34.31
49
35
Krzysztof Cetera
Piotr Wowkonowicz
2.5
11.0
MP
MA
KOIM/248
-36.11
51
15
Mikołaj Tomalik
Karolina Kręcioch
0.5
0.0
SL
KOIM/248
-37.22
54
38
Wiktor Pantak
Filip Trojański
1.0
1.0
SL
MA
KOIM/248
2.40
-50.89
55
8
Barbara Superson
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.5
MP
KOIM/248
-57.93
Statystyka ośrodków...