Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 3 września 2015

Wyniki z 2 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: Z. Judycki - A. Judycki, 0.0, , WP/252

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
119: S. Nowak - R. Hamling, 6.5, WP NS 2 HW D5+2 170-3.23
119: S. Nowak - R. Hamling, 6.5, WP NS 4 SE D4= 420-5.08
221: S. Samól - J. Olkowicz, 6.5, WP EW 5 DN H2-1 501.54
221: S. Samól - J. Olkowicz, 6.5, WP EW 2 C xE D2= 1800.23
324: M. Kaszuba - Z. Węglicki, 0.0, EW 3 NTE D2+1 4302.08
324: M. Kaszuba - Z. Węglicki, 0.0, EW 6 NTS S2= 1440-7.15
414: W. Czajkowski - T. Solarski, 3.5, WP EW 2 CS SA+4 1700.23
414: W. Czajkowski - T. Solarski, 3.5, WP EW 3 NTW C6+4 7204.46
527: J. Matuszewski - D. Szopieraj, 8.0, WP EW 3 NTE H5+1 6305.15
527: J. Matuszewski - D. Szopieraj, 8.0, WP EW 4 SS DK+1 450-0.31
615: J. Jacoszek - P. Maliszewski, 6.0, WP EW 1 NTN H5-1 501.54
615: J. Jacoszek - P. Maliszewski, 6.0, WP EW 2 SE C3+1 140-1.38
718: S. Czapliński - W. Kożuchowski, 9.0, WP EW 6 HN SA-1 1004.85
718: S. Czapliński - W. Kożuchowski, 9.0, WP EW 5 HS D9+1 480-3.46
828: J. Musiałowicz - W. Hilbrecht, 10.0, WP EW 2 HS D7= 110-2.31
828: J. Musiałowicz - W. Hilbrecht, 10.0, WP EW 3 NTE C3-1 100-10.08
922: J. Wygowski - S. Janik, 21.0, WP/LB NS 3 SN HK= 140-1.00
922: J. Wygowski - S. Janik, 21.0, WP/LB NS 2 SW D4+1 140-1.15
1026: T. Pawłowski - A. Malenta, 5.0, -/WP NS 2 DS SA+3 150-3.92
1026: T. Pawłowski - A. Malenta, 5.0, -/WP NS 2 SN C4= 1102.69
1125: P. Solecki - R. Włodkowski, 12.0, WP NS 5 DW CA-1 500.15
1125: P. Solecki - R. Włodkowski, 12.0, WP NS 4 CE SQ+1 15011.77
1217: P. Sosnowski - M. Kłodziński, 4.0, WP/- EW 4 SN HJ-1 50-1.46
1217: P. Sosnowski - M. Kłodziński, 4.0, WP/- EW 3 HN S5-2 2001.92
1313: T. Bryła - A. Piszczek, 2.0, WP NS 4 SW CA+1 650-0.77
1313: T. Bryła - A. Piszczek, 2.0, WP NS 3 NTW H3-1 504.15
1416: R. Oczkowicz - J. Linke, 7.0, WP NS 3 NTN DQ+3 4900.54
1416: R. Oczkowicz - J. Linke, 7.0, WP NS 3 NTE C2+1 630-1.00
1523: J. Hilbrecht - R. Garski, 12.0, WP NS 3 NTS DJ-3 300-10.62
1523: J. Hilbrecht - R. Garski, 12.0, WP NS 4 HW C6+1 450-7.31
 +/-
 WYNIK-18.92
 MIEJSCE20