Turniej na maksy
Poniedziałek, 15 czerwca 2015
Wyniki z 16 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/30
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
205
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
64.36
31
3
200
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/30
64.33
30
13
210
Jerzy Roszak
Małgorzata Augustyn
9.0
1.5
WP
WP/30
60.20
24
14
201
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/30
60.12
24
35
212
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/30
56.03
12
36
215
Jerzy Stefanowski
Janusz Kopras
3.0
3.0
WP
WP/30
56.02
12
65
211
Mieczysław Szczechowiak
Marek Szukała
3.0
19.0
WP
WP/30
53.23
5
81
221
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/30
51.56
3
89
214
Michał Zimpel
Jacek Wędrychowicz
1.5
12.0
WP
WP/30
51.02
3
90
207
Barbara Podgórska
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WP
WP/30
51.00
2
97
206
Piotr Litwin
Igor Smyk
4.0
3.0
KP
WP/30
50.71
2
98
199
Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
3.0
WP
WP/30
50.65
2
106
222
Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WP
WP/30
50.24
1
110
202
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
3.0
LD
WP/30
49.73
1
119
197
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/30
48.96
127
223
Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.0
1.0
WP
WP/30
48.29
132
194
Leszek Zembrowski
Zofia Szczerkowska
3.0
1.5
WP
WP/30
47.97
134
216
Tomasz Wasilewski
Marek Sosiński
5.0
7.0
WP
WP/30
47.93
139
208
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
47.40
142
224
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
5.0
3.0
WP
DS
WP/30
47.35
149
219
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
3.0
WP
WP/30
47.01
154
217
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
WP/30
46.61
155
220
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
WP
WP/30
46.61
158
213
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
3.0
2.5
WP
WP/30
46.39
160
204
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/30
46.24
174
209
Mirosława Miętkiewska
Paweł Biś
2.5
0.5
WP
WP/30
44.84
176
203
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
44.80
185
195
Witold Szczepaniak
Henryk Duszyński
4.0
3.0
WP
WP/30
44.09
192
198
Andrzej Dymek
Wojciech Robiński
4.0
5.0
WP
WP/30
43.05
195
196
Ewa Mielcarzewicz
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WP
WP/30
42.41
196
193
Maciej Masłowski
Jacek Płoszyński
0.0
0.0
WP
KP
WP/30
42.19
219
218
Cezary Serek
Danuta Kazmucha
12.0
13.0
WP
WP/30
26.72
Statystyka ośrodków...