Turniej na maksy
Środa, 20 maja 2015
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
46
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
64.29
23
3
21
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MP
MP/89
61.19
22
10
60
Adam Matyasik
Tadeusz Rejdych
5.0
7.0
MP
MP/89
58.59
16
17
53
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
57.13
11
18
37
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MP
MP/89
56.45
10
20
55
Piotr Kamiński
Janusz Buksa
4.0
5.0
MP
MP/89
55.86
9
22
29
Józef Barczyk
Leszek Kirsz
5.0
4.0
MP
MP/89
55.60
7
25
30
Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
MP/89
55.21
5
33
56
Zdzisław Burda
Tytus Bisping
0.0
5.0
MP
MP/89
53.90
4
36
22
Marek Adamczyk
Andrzej Borek
5.0
5.0
MP
MP/89
53.40
4
40
49
Rafał Synowiec
Przemysław Gałek
9.0
7.0
MP
MP/89
53.14
3
41
47
Janusz Natorski
Adam Harasimowicz
4.0
2.5
MP
ZP
MP/89
53.08
3
44
57
Jan Skuciński
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MP
MP/89
52.89
3
45
52
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MP
MP/89
52.74
2
47
23
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/89
52.46
2
48
51
Wit Klapper
Kazimierz Chłobowski
21.0
9.0
WP
MP
MP/89
52.45
2
49
24
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/89
52.37
2
51
19
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/89
52.13
2
53
28
Barbara Batkiewicz
Kazimierz Lenda
9.0
4.0
MP
MP/89
51.64
1
59
25
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
51.22
1
61
43
Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
4.0
4.0
MP
MP/89
50.75
63
26
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
SL
MP
MP/89
50.35
65
39
Andrzej Lubojemski
Andrzej Dudzik
13.0
12.0
MP
MP/89
50.26
66
31
Jacek Młyńczyk
Włodzimierz Wala
13.0
19.0
MP
MP/89
50.24
71
54
Paweł Skałacki
Jerzy Jeleń
7.0
1.5
MP
MP/89
49.32
72
33
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MP
MP/89
49.32
76
32
Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MP
MP/89
48.71
77
59
Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
1.5
MP
MP/89
48.68
82
27
Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/89
48.39
85
42
Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MP
MP/89
48.16
86
44
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
48.05
88
48
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
47.70
91
35
Adam Lenda
Bogusław Wardzała
3.0
7.0
MP
MP/89
45.66
93
38
Edward Warząchowski
Stanisław Mierzwa
12.0
7.0
MP
MP/89
45.13
94
20
Mirosław Kwiatkowski
Halina Samborek
1.5
1.5
MP
MP/89
44.88
96
40
Marek Jaworski
Witold Stachnik
12.0
7.0
MP
MP/89
44.08
98
36
Jacek Kalinowski
Kazimierz Gałka
7.0
5.0
MP
MP/89
43.69
101
50
Michał Grzemowski
Tomasz Bielaczyc
0.0
0.0
MP
MP/89
42.37
106
41
Ryszard Calik
Eugeniusz Somogyi
3.0
0.0
MP
MP/89
41.37
109
45
Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
3.0
MP
MP/89
38.36
117
58
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
34.81
118
34
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
34.67
Statystyka ośrodków...