Turniej na maksy
Środa, 6 maja 2015
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
5
59
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
5.0
MP
MP/89
60.06
19
7
75
Reginald Sukiennik
Bogdan Palczyński
12.0
9.0
MP
MP/89
59.31
18
10
53
Wit Klapper
Kazimierz Gałka
21.0
5.0
WP
MP
MP/89
59.11
16
14
63
Adam Lenda
Paweł Skałacki
3.0
7.0
MP
MP/89
58.30
13
15
55
Józef Barczyk
Leszek Kirsz
5.0
4.0
MP
MP/89
57.97
12
17
51
Jerzy Jeleń
Włodzimierz Wala
1.5
19.0
MP
MP/89
57.52
11
18
70
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
56.97
10
22
61
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/89
56.41
7
25
77
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
54.73
5
28
72
Jan Skuciński
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MP
MP/89
54.39
5
32
87
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MP
MP/89
53.95
4
33
60
Edward Warząchowski
Marek Heichel
12.0
3.0
MP
MP/89
53.90
4
34
52
Marek Jaworski
Rafał Synowiec
12.0
9.0
MP
MP/89
53.89
4
38
68
Ryszard Cieślik
Tytus Bisping
1.5
5.0
MP
MP/89
52.94
3
39
69
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MP
MP/89
52.78
3
43
85
Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
5.0
MP
MP/89
52.30
3
44
58
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MP
MP/89
52.09
3
45
74
Marcin Wilczyński
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MP
MP/89
52.08
3
47
81
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/89
51.79
2
50
82
Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MP
MP/89
51.57
2
58
71
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
12.0
13.0
MP
MP/89
50.84
1
62
54
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MP
MP/89
50.44
1
67
64
Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
11.0
MP
MP/89
49.68
71
83
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
3.0
4.0
MP
MP/89
48.90
72
84
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/89
48.84
79
79
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MP
MP/89
47.77
80
56
Barbara Batkiewicz
Kazimierz Lenda
9.0
4.0
MP
MP/89
47.65
84
73
Aleksandra Jurkiewicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
MP/89
47.35
85
86
Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
19.0
2.0
SL
MP
MP/89
47.34
87
49
Zbigniew Sagan
Małgorzata Praszałowicz
9.0
5.0
MP
MP/89
47.30
91
89
Jacek Herman
Tomasz Stryszawski
11.0
7.0
MP
MP/89
46.56
92
57
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/89
46.29
96
67
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
3.0
3.0
MP
MP/89
45.59
98
76
Jacek Brózda
Mirosław Kołton
3.0
9.0
MP
MP/89
45.37
99
66
Janusz Natorski
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MP
MP/89
45.36
100
50
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MP
MP/89
45.28
102
47
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MP
MP/89
44.53
103
78
Stanisław Urbanowski
Kazimierz Chłobowski
7.0
9.0
MP
MP/89
43.82
109
80
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
4.0
2.0
MP
MP/89
41.63
115
48
Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MP
MP/89
39.87
116
88
Tomasz Bielaczyc
Michał Grzemowski
0.0
0.0
MP
MP/89
39.85
120
62
Piotr Kuc-Dzierżawski
Andrzej Żugaj
5.0
0.0
MP
MP/89
38.03
123
65
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
34.24
Statystyka ośrodków...