Turniej na maksy
Poniedziałek, 20 kwietnia 2015
Wyniki z 17 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
109
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
12.0
12.0
MP
MP/101
65.42
32
2
204
Elżbieta Czekaj
Edmund Pinkiewicz
11.0
12.0
PM
PM/102
65.30
32
3
219
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
12.0
WP
WP/52
63.91
31
4
90
Dariusz Olejnik
Przemysław Nitek
2.0
2.0
MA
MA/86
63.45
30
5
70
Kazimierz Buchalski
Jacek Krajewski
0.5
0.0
KP
NZ
MA/46
63.26
30
6
56
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
12.0
18.0
KP
KP/50
63.23
29
7
30
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
62.32
29
8
232
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
3.0
11.0
WP
WP/52
61.53
28
9
216
Włodzimierz Kwiatkowski
Adam Meller
12.0
5.0
WP
WP/52
60.89
27
10
220
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
12.0
7.0
WP
WP/52
60.79
27
11
132
Waldemar Rybka
Marek Jaworski
4.0
12.0
MP
MP/40
60.68
26
12
236
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
WP/52
60.56
26
13
197
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/102
60.15
25
14
158
Adam Szempliński
Roman Kruk
5.0
7.0
PD
PD/81
-0.19
60.02
25
15
152
Tomasz Zaleski
Adam Chmielewski
2.0
7.0
PD
PD/70
59.97
24
16
118
Jan Gorczyca
Roman Narewski
2.0
4.0
MP
MP/138
59.82
24
17
226
Leszek Rosochowicz
Wojciech Robiński
5.0
5.0
WP
WP/52
59.46
23
18
23
Andrzej Robak
Artur Pacelt
4.0
3.0
DS
DS/67
59.01
23
19
3
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
58.91
22
20
87
Rafał Maszenda
Piotr Pęsiek
2.5
2.5
MA
MA/86
58.85
22
21
166
Andrzej Janda
Jan Lipior
5.0
5.0
PK
PK/71
58.67
21
22
14
Marek Bałdysz
Krzysztof Ćwik
13.0
4.0
DS
DS/67
58.64
21
23
126
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
58.59
20
24
199
Adam Suchodolski
Monika Suchodolska
2.0
2.0
PM
PM/102
57.99
19
25
28
Wojciech Skonieczny
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DS
DS/67
57.93
19
26
194
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
17.0
WP
PM
PM/102
57.70
18
27
160
Mirosław Morchat
Władysław Szałkiewicz
4.0
3.0
PD
PD/81
57.64
18
28
117
Jacek Witek
Jerzy Dusza
2.0
1.5
MP
MP/138
57.55
17
29
173
Zbigniew Kozioł
Andrzej Stasiński
3.0
5.0
PK
PK/71
57.15
17
30
74
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
ZP
MA/46
57.03
16
31
5
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.0
DS
DS/104
57.01
16
32
36
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
56.80
15
33
139
Kajetan Olewicz
Jan Szagała
5.0
5.0
OP
OP/95
56.74
15
34
107
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
7.0
MP
MP/101
56.58
14
35
50
Tomasz Borucki
Mariusz Krakowiak
5.0
5.0
KP
KP/50
55.95
14
36
22
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
55.87
13
37
49
Włodzimierz Heymann
Kazimierz Ligęza
3.0
5.0
KP
KP/50
55.83
12
38
184
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
3.0
3.0
PM
WM
PM/102
55.81
12
39
224
Przemysław Nowakowski
Maciej Wiliński
2.0
3.0
WP
WP/52
55.81
11
40
140
Edward Bondarewicz
Adrian Spyrka
5.0
3.0
OP
OP/95
55.76
11
41
115
Sławomir Kowalski
Tadeusz Przybycień
2.0
1.5
MP
MP/138
55.60
10
42
18
Marcin Motykiewicz
Dariusz Budnik
3.0
2.0
DS
DS/67
55.54
10
43
238
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
2.0
WP
WP/52
55.39
9
44
108
Waldemar Guła
Wacław Sypień
4.0
5.0
MP
MP/101
55.36
9
45
185
Roman Kmieciak
Leszek Szkudlarek
5.0
7.0
PM
PM/102
55.34
8
46
135
Kazimierz Gałka
Grzegorz Superson
5.0
9.0
MP
MP/40
55.33
8
47
89
Krzysztof Pietruszka
Maciej Osmolak
1.5
1.5
MA
MA/86
55.30
7
48
66
Teresa Pudelewicz
Dariusz Kardas
4.0
11.0
LD
LD/48
55.28
7
49
127
Krzysztof Superson
Jan Blajda
3.0
13.0
MP
MP/40
55.28
7
50
175
Bogdan Ortyl
Zbigniew Wilisowski
0.0
5.0
PK
PK/71
55.20
7
51
190
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PM
PM/102
55.10
7
52
221
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/52
55.00
6
53
201
Gabriela Gnacińska
Janusz Kobylarski
9.0
4.0
PM
PM/102
54.91
6
54
149
Zygmunt Piaścik
Lech Wyrwas
1.0
1.5
PD
PD/70
54.89
6
55
133
Wit Klapper
Kazimierz Chłobowski
21.0
9.0
WP
MP
MP/40
54.87
6
56
145
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
54.73
6
57
129
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
MP
MP/40
54.70
6
58
203
Józef Pochroń
Krzysztof Czapczyk
19.0
2.0
PM
PM/102
54.41
6
59
52
Mirosław Graczkowski
Tadeusz Wasilewski
5.0
5.0
KP
KP/50
54.34
6
60
223
Jerzy Bajka
Zbigniew Przybylczak
5.0
3.0
WP
WP/52
54.27
6
61
103
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
MP/101
54.21
6
62
207
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/52
54.15
6
63
104
Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.0
2.5
MP
MP/101
54.14
5
64
182
Ziemowit Nowak
Piotr Suchodolski
4.0
4.0
PM
PM/102
54.02
5
65
92
Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
1.5
1.5
MA
MA/86
53.91
5
66
37
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
4.0
DS
DS/72
53.90
5
67
97
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
5.0
5.0
MP
MP/101
53.71
5
68
58
Mieczysław Niciak
Jan Dziubałtowski
0.0
0.0
LD
LD/48
53.59
5
69
86
Michał Maszenda
Kacper Kopka
2.0
2.5
MA
MA/86
53.50
5
70
116
Eugeniusz Liana
Andrzej Kokoszyński
0.5
0.0
MP
MP/138
53.43
5
71
102
Sławomir Reising
Robert Mostek
2.5
3.0
MP
MP/101
53.36
5
72
213
Małgorzata Augustyn
Henryk Duszyński
1.5
3.0
WP
WP/52
53.31
5
73
170
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PK
PK/71
53.27
5
74
120
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
3.0
MP
MP/40
53.17
4
75
144
Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OP
OP/95
53.02
4
76
29
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
52.91
4
77
1
Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
1.5
3.0
DS
DS/104
52.80
4
78
151
Tomasz Szewczyk
Jerzy Bagiński
3.0
0.0
PD
PD/70
52.76
4
79
187
Olena Gruca
Artur Toeplitz
1.5
5.0
PM
PM/102
52.63
4
80
209
Jerzy Mścisz
Marek Sosiński
13.0
7.0
WP
WP/52
52.62
4
81
67
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
52.53
4
82
195
Józef Idczak
Piotr Zamiar
7.0
3.0
PM
PM/102
52.50
4
83
84
Tadeusz Gawroński
Jerzy Maszenda
4.0
2.0
MA
MA/86
52.45
4
84
159
Andrzej Prasalski
Tomasz Bliński
5.0
5.0
PD
PD/81
52.33
4
85
63
Jarosław Gąsiorowski
Jacek Grzelczak
13.0
11.0
MA
LD
LD/48
52.21
3
86
21
Marcin Pastudzki
Wojciech Szałapak
1.5
3.0
DS
DS/67
52.13
3
87
44
Józef Szulc
Jerzy Powalisz
1.0
1.5
KP
KP/50
52.12
3
88
11
Piotr Klubiński
Anna Jankowska
9.0
2.0
DS
DS/67
51.95
3
89
121
Stanisław Urbanowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
51.87
3
90
85
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.5
1.5
MA
MA/86
51.87
3
91
10
Bogdan Nowakowski
Włodzimierz Kubas
3.0
2.0
DS
DS/104
51.69
3
92
225
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/52
51.65
3
93
192
Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
18.0
18.0
PM
PM/102
51.63
3
94
53
Jerzy Kowalski
Jarosław Żurawski
13.0
3.0
KP
KP/50
51.57
3
95
77
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
13.0
12.0
MA
MA/65
51.54
3
96
148
Tadeusz Wałkuski
Bogdan Zakrzewski
5.0
7.0
PD
PD/70
51.54
2
97
47
Edmund Więckowski
Wacław Danilczuk
1.0
5.0
KP
KP/50
51.48
2
98
222
Włodzimierz Robak
Marek Górny
2.0
4.0
WP
WP/52
51.35
2
99
100
Andrzej Broda
Zdzisław Czajkowski
12.0
0.0
MP
MP/101
51.32
2
100
68
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
51.24
2
101
19
Krzysztof Obłój
Kamila Kukuła
3.0
3.0
DS
DS/67
51.18
2
102
80
Adam Amrozy
Bolesław Krzewski
3.0
9.0
MA
MA/65
51.08
2
103
131
Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
11.0
13.0
MP
MP/40
51.01
2
104
13
Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
50.87
2
105
234
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.0
WP
WP/52
50.76
2
106
62
Henryk Krakowiak
Arkadiusz Gotwald
3.0
2.5
LD
LD/48
50.75
2
107
206
Leszek Zembrowski
Zofia Szczerkowska
3.0
1.5
WP
WP/52
50.74
1
108
101
Ziemowit Sacha
Kazimierz Szkołut
0.0
5.0
MP
MP/101
50.67
1
109
161
Sławomir Juchnicki
Janusz Pawluczuk
5.0
5.0
PD
PD/81
50.67
1
110
54
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
50.59
1
111
130
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/40
50.57
1
112
71
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
1.0
MA
MA/46
50.55
1
113
188
Zdzisław Jędrzejczak
Krzysztof Niemkiewicz
4.0
5.0
PM
PM/102
50.53
1
114
193
Kazimierz Dominiak
Witold Kaliński
9.0
12.0
PM
PM/102
50.37
1
115
163
Eugeniusz Osiński
Sebastian Wybranowski
3.0
3.0
PK
PK/71
50.34
1
116
69
Marcin Piotrowski
Albin Borkowski
5.0
5.0
KP
MA/46
50.26
1
117
79
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/65
50.08
118
198
Adam Gadomski
Grzegorz Gliński
1.5
1.0
PM
PM/102
50.08
119
174
Zbigniew Niziołek
Zbigniew Pękala
0.0
0.0
PK/71
50.01
120
155
Stefan Kopyt
Alfred Koda
3.0
3.0
PD
PD/81
49.99
121
81
Emil Misiak
Zenon Filipiak
0.0
1.5
MA
MA/86
49.98
122
125
Jan Skuciński
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MP
MP/40
49.88
123
24
Leszek Haber
Andrzej Suchodolski
4.0
4.0
DS
DS/67
49.87
124
191
Danuta Żabicka
Jerzy Komorowski
5.0
5.0
PM
PM/102
49.83
125
214
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
3.0
WP
WP/52
49.82
126
65
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
5.0
5.0
LD
LD/48
49.73
127
73
Sławomir Malanowski
Lech Bramorski
1.5
0.5
MA
MA/46
49.58
128
57
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
1.5
5.0
LD
LD/48
49.47
129
212
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/52
49.46
130
211
Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/52
49.45
131
164
Jan Warchoł
Marek Szczudło
2.0
2.0
PK
PK/71
49.32
132
60
Adam Adamczyk
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
49.32
133
76
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
4.0
2.5
MA
MA/46
49.28
134
4
Radosław Surowiak
Krzysztof Baranowski
4.0
1.5
DS
DS/104
49.03
135
35
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
49.02
136
218
Justyna Stachowiak
Danuta Kazmucha
4.0
13.0
WP
WP/52
48.84
137
138
Ryszard Cieślik
Maciej Szczerczak
1.5
3.0
MP
MP/40
48.73
138
134
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
48.70
139
167
Stanisław Pruś
Marek Hocaniuk
5.0
4.0
PK
PK/71
48.66
140
39
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
48.56
141
95
Jerzy Wielgus
Jerzy Stępień
3.0
4.0
MP
MP/101
48.39
142
235
Maciej Kokorniak
Piotr Długi
1.5
1.5
WP
WP/52
48.35
143
106
Andrzej Gałęza
Krzysztof Kapusta
5.0
4.0
MP
MP/101
48.33
144
82
Kamila Kiraga
Andrzej Wiśniewski
1.0
0.0
MA
MA/86
48.30
145
33
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
12.0
12.0
DS
DS/72
48.26
146
7
Marian Najmrodzki
Zdzisław Niemirski
0.5
0.0
DS
NZ
DS/104
48.23
147
137
Mieczysław Szwarc
Piotr Kuciara
4.0
3.0
MP
MP/40
48.13
148
51
Maciej Rechlewski
Zbigniew Dąbek
2.5
5.0
KP
KP/50
48.09
149
17
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
47.74
150
178
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
18.0
7.0
PM
PM/102
47.63
151
123
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/40
47.54
152
141
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/95
47.52
153
31
Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
2.0
1.0
DS
DS/72
47.51
154
26
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DS
DS/67
47.39
155
227
Piotr Surdyk
Krzysztof Krause
2.0
5.0
WP
WP/52
47.38
156
78
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
3.0
4.0
MA
MA/65
47.30
157
154
Janusz Galewski
Jan Ciulkin
4.0
4.0
PD
PD/81
47.18
158
96
Andrzej Pietrucha
Władysław Słowik
7.0
11.0
MP
MP/101
47.07
159
45
Włodzimierz Maćkowski
Andrzej Marjanowski
1.0
2.0
KP
KP/50
47.04
160
43
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
47.02
161
237
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
3.0
12.0
WP
WP/52
46.88
162
94
Andrzej Kuchta
Mirosław Jastrząb
0.0
2.0
MP
MP/101
46.78
163
169
Wojciech Micek
Damian Smulski
3.0
3.0
PK
PK/71
46.76
164
93
Zygmunt Wróbel
Lucjan Klaczak
2.5
0.0
MP
MP/101
46.73
165
180
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
4.0
4.0
PM
PM/102
46.65
166
210
Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
1.5
WP
WP/52
46.58
167
59
Jerzy Gaworczyk
Adam Żywiec
5.0
3.0
LD
SL
LD/48
46.51
168
34
Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
3.0
DS
DS/72
46.50
169
165
Bogusław Sygulski
Bogdan Rojkowicz
3.0
5.0
PK
PK/71
46.49
170
168
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
PK/71
46.43
171
55
Jacek Rosenthal
Maciej Wawrzyniak
2.5
2.5
KP
KP/50
46.31
172
205
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/52
46.18
173
128
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/40
46.16
174
64
Edward Kałużny
Stanisław Dróżdż
0.0
0.0
LD
LD/48
46.08
175
146
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
46.03
176
153
Stanisław Pochodowicz
Jarosław Roszczenko
5.0
2.0
PD
PD/81
45.99
177
157
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
4.0
4.0
PD
PD/81
45.98
178
8
Andrzej Jabłonowski
Marian Hutnik
0.0
0.0
NZ
DS/104
45.89
179
202
Szczepan Chruścicki
Andrzej Waleśkiewicz
4.0
1.5
PM
PM/102
45.84
180
179
Adam Kozłowski
Zdzisław Stawski
2.5
5.0
PM
PM/102
45.82
181
217
Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WP
WP/52
45.71
182
32
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DS
DS/72
45.54
183
186
Bogumił Macierzyński
Marek Boros
9.0
4.0
PM
PM/102
45.53
184
162
Piotr Latała
Zbigniew Ruchlicki
4.0
2.5
PD
PD/81
45.52
185
147
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
4.0
5.0
PD
PD/70
45.27
186
105
Bronisław Micek
Maciej Prokuszki
7.0
2.5
MP
MP/101
45.19
187
122
Halina Święch
Maria Krasowska
5.0
4.0
MP
MP/40
44.97
188
2
Stanisław Cygan
Zbigniew Wróblewski
1.5
0.5
DS
DS/104
44.89
189
110
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
12.0
12.0
PK
MP/101
44.88
190
41
Stanisław Łański
Andrzej Buczkowski
9.0
3.0
KP
KP/50
44.84
191
228
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
5.0
3.0
WP
DS
WP/52
44.61
192
156
Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PD
PD/81
44.51
193
196
Zenon Betański
Marek Kryniewski
4.0
5.0
PM
PM/102
44.46
194
172
Tadeusz Książek
Zdzisław Żuber
2.0
2.5
PK
PK/71
44.43
195
46
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.5
3.0
KP
KP/50
44.42
196
91
Kinga Kiraga
Maria Osmolak
1.5
0.5
MA
MA/86
44.38
197
20
Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
2.5
11.0
DS
DS/67
44.36
198
143
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/95
44.25
199
99
Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MP
MP/101
43.98
200
12
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
43.53
201
61
Jerzy Szostak
Lesław Pyda
0.0
0.0
LD
LD/48
43.29
202
16
Krzysztof Lewandowski
Bogdan Sokół
5.0
4.0
WP
DS
DS/67
43.14
203
200
Michał Samet
Aleksander Kasprzak
1.0
18.0
PM
PM/102
43.07
204
231
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LD
WP/52
42.85
205
229
Zbigniew Kaczorowski
Andrzej Kucharski
2.0
4.0
WP
WP/52
42.82
206
233
Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
3.0
1.5
WP
WP/52
42.73
207
98
Roman Żurowski
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
MP
MP/101
42.23
208
142
Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.5
1.0
OP
OP/95
41.96
209
15
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DS
DS/67
41.66
210
6
Wacław Diłaj
Mariusz Kołodziejczuk
0.5
0.0
DS
DS/104
41.57
211
177
Marek Niesłuchowski
Mirosław Małypan
5.0
3.0
PM
PM/102
41.39
212
72
Marek Krowicki
Grzegorz Sokołowski
1.5
0.0
MA
NZ
MA/46
40.98
213
181
Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PM
PM/102
40.88
214
124
Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
19.0
5.0
SL
MP
MP/40
40.22
215
119
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.5
7.0
MP
MP/40
39.80
216
136
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MP
MP/40
39.78
217
27
Andrzej Szczotka
Marian Krzypkowski
1.5
0.0
DS
DS/67
39.63
218
75
Szczepan Okonkowski
Wojciech Ziółkowski
0.0
0.0
NZ
MA/46
39.06
219
114
Lidia Warzecha
Zbigniew Warzecha
0.0
0.0
MP
MP/138
38.93
220
38
Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DS
DS/72
38.83
221
42
Czesław Bury
Henryk Jeliński
4.0
1.5
KP
KP/50
37.55
222
171
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
2.5
5.0
PK
PK/71
37.45
223
111
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/101
37.03
224
150
Lech Liberadzki
Jolanta Liberadzka
0.0
0.0
PD
PD/70
35.57
225
183
Marek Parol
Radosław Szczepanowski
3.0
2.5
PM
PM/102
35.55
226
230
Mirosława Miętkiewska
Paweł Biś
2.5
0.5
WP
WP/52
34.96
227
189
Wiesława Halmann
Zygfryd Figurski
0.0
0.0
PM
PM/102
34.87
228
113
Maciej Bajorek
Sławomir Wszołek
0.0
0.0
MP
MP/138
34.66
229
83
Agata Szymańska
Karolina Misiak
0.0
0.0
MA
MA/86
34.41
230
88
Karolina Kowalska
Zuzanna Pęsiek
0.0
0.0
MA
MA/86
33.61
231
215
Marek Janik
Witold Szczepaniak
4.0
4.0
WP
WP/52
31.90
232
208
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.0
WP
WP/52
29.30
Statystyka ośrodków...