Turniej na maksy
Poniedziałek, 23 marca 2015
Wyniki z 14 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/30
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
185
Tomasz Wasilewski
Marek Sosiński
5.0
7.0
WP
WP/30
62.96
29
6
193
Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WP
WP/30
60.97
26
9
183
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WP
WP/30
59.79
24
21
200
Piotr Jassem
Marcin Pędziński
9.0
15.0
WP
WP/30
58.44
17
28
199
Krzysztof Brudka
Olech Bestrzyński
13.0
13.0
WP
WP/30
57.16
13
30
178
Bartosz Kaczmarek
Zofia Bałdysz
2.0
2.5
WP
WP/30
56.92
12
31
176
Andrzej Sienkiewicz
Maciej Młynarczyk
5.0
4.0
WP
WP/30
56.74
12
33
173
Zofia Mikołajczyk
Jerzy Bajka
3.0
5.0
WP
WP/30
56.67
11
36
186
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/30
56.30
9
38
184
Andrzej Dymek
Marcin Rodziewicz
4.0
1.5
WP
WP/30
55.94
8
55
201
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/30
54.75
5
65
198
Andrzej Waligórski
Piotr Długi
3.0
1.5
WP
WP/30
53.21
4
68
190
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
52.94
4
75
197
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
1.0
WP
WP/30
52.20
3
83
196
Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.0
2.0
WP
WP/30
51.35
2
84
189
Marek Szukała
Przemysław Weymann
19.0
9.0
WP
WP/30
51.31
2
94
171
Karol Mońko
Barbara Podgórska
3.0
3.0
WP
WP/30
50.68
1
106
174
Mieczysław Szczechowiak
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WP
WP/30
49.68
122
172
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
5.0
3.0
WP
DS
WP/30
47.90
126
181
Włodzimierz Bąk
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WP
WP/30
47.72
146
179
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.0
WP
WP/30
46.11
154
202
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
WP/30
45.46
156
191
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/30
45.05
158
195
Mirosława Miętkiewska
Paweł Biś
2.5
0.5
WP
WP/30
44.95
168
182
Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
4.0
3.0
WP
WP/30
43.27
169
177
Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WP
WP/30
43.18
175
175
Jacek Wędrychowicz
Marek Janik
12.0
4.0
WP
WP/30
41.54
182
192
Janusz Suszczyński
Witold Szczepaniak
4.0
4.0
WP
WP/30
40.69
184
187
Jan Sztuba
Sławomir Tomaszewski
1.5
0.0
WP
WP/30
39.76
195
180
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
1.5
WP
WP/30
34.19
197
194
Henryk Duszyński
Justyna Łaniewska
3.0
1.0
WP
WP/30
31.52
Statystyka ośrodków...