Turniej na maksy
Poniedziałek, 16 lutego 2015
Wyniki z 17 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/30
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
19
237
Olech Bestrzyński
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/30
59.13
25
20
220
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WP
WP/30
58.62
24
26
209
Marek Szukała
Sławomir Piechocki
19.0
7.0
WP
WP/30
57.92
21
29
242
Justyna Stachowiak
Danuta Kazmucha
4.0
13.0
WP
WP/30
57.66
19
40
228
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
12.0
5.0
WP
WP/30
56.86
14
41
219
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
1.5
1.5
WP
WP/30
56.83
13
52
235
Tomasz Wasilewski
Marek Sosiński
5.0
7.0
WP
WP/30
55.62
8
57
208
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/30
55.11
7
62
234
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/30
54.68
6
67
217
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WP
WP/30
54.39
6
68
205
Hieronim Nowacki
Karol Mońko
5.0
3.0
WP
WP/30
54.27
6
69
226
Włodzimierz Bąk
Jerzy Rodziewicz
4.0
4.0
WP
WP/30
54.16
6
70
222
Barbara Podgórska
Roman Mączkowski
3.0
4.0
WP
WP/30
54.08
6
72
216
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/30
54.07
6
77
241
Cezary Serek
Jarosław Ostrowski
12.0
13.0
WP
MA
WP/30
53.67
5
79
221
Andrzej Ostrowski
Jacek Wędrychowicz
1.5
12.0
WP
WP/30
53.61
5
83
214
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
3.0
WP
WP/30
53.51
5
88
229
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/30
53.22
4
134
210
Aleksandra Graczyńska
Witold Beger
4.0
3.0
WP
WP/30
50.44
136
207
Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
4.0
WP
WP/30
50.30
138
239
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.0
1.0
WP
WP/30
50.23
144
223
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WP
WP/30
49.64
156
224
Michał Kanikowski
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/30
48.60
162
211
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
3.0
4.0
WP
WP/30
48.22
166
231
Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WP
WP/30
48.08
169
213
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LD
WP/30
47.75
176
232
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
1.5
WP
WP/30
46.95
184
225
Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.0
2.0
WP
WP/30
45.88
187
238
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
NZ
WP/30
45.72
208
233
Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WP
WP/30
43.84
213
236
Maria Burwell
Udo Graf
5.0
5.0
DE
WP/30
43.64
232
230
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WP
WP/30
41.71
233
240
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/30
41.66
236
227
Jerzy Stefanowski
Jerzy Kamiński
3.0
1.5
WP
WP/30
41.37
237
218
Zygfryd Banecki
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
0.0
WP
NZ
WP/30
41.16
256
206
Justyna Łaniewska
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.0
WP
WP/30
33.75
257
215
Marian Kanikowski
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WP
WP/30
33.28
Statystyka ośrodków...